Woning te koop: Dr. J.A. Ringersstraat, Amsterdam
KopenAmsterdamGeuzenveldRuys de BeerenbrouckbuurtDr. J.A. Ringersstraat

Dr. J.A. Ringersstraat

Ruys de Beerenbrouckbuurt, Amsterdam

€ 729.000
Buurt Ruys de Beerenbrouckbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Let op: Deze woning heeft geen huisnummer op de advertentiesite. Hierdoor kunnen sommige gegevens zoals locatie en buurt niet kloppen.
Al 355 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 95 dagen
Lidl op 388m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Dr. J.A. Ringersstraat 5 in Amsterdam is een prettig verrassende vondst. Met 130 m² woonoppervlak is het een flink huis, gebouwd in 2006 en voorzien van energielabel A, lekker zuinig dus. De woning ligt in de Ruys de Beerenbrouckbuurt, een wijk in Geuzenveld waar het groen en de winkels om de hoek zijn. De vraagprijs van €729.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de staat van de woning. Kijk ook eens naar andere tussenwoningen in Amsterdam voor een idee van het aanbod.

De buurt: Ruys de Beerenbrouckbuurt

De Ruys de Beerenbrouckbuurt is een rustige, groene buurt in Amsterdam Nieuw-West. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Weinig interactie met buurtgenoten, loop niet graag op straat in de avond. Wel veel winkels en groen." De buurt telt ruim 6.000 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1990 en 2010, en de buurt heeft een stedelijk karakter met veel voorzieningen dichtbij. Meer weten? Bekijk de buurt Ruys de Beerenbrouckbuurt.

Het dagelijks leven in de straat

De Dr. J.A. Ringersstraat ligt in een wijk waar je dagelijkse boodschappen op loopafstand kunt doen. Op twee straten verder vind je Lidl en Vomar, en ook Albert Heijn is om de hoek. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: Basisschool 't Koggeschip zit naast de deur, en de Oecumenische basisschool Timotheusschool is op vijf minuten lopen. Ook een kinderopvang is vlakbij. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je van de hoofdstad mag verwachten.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarsland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 mei 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 729.000
BuurtRuys de Beerenbrouckbuurt
WijkGeuzenveld
GemeenteAmsterdam

Locatie

Dr. J.A. Ringersstraat, Amsterdam

Onnauwkeurig door ontbreken van het huisnummer

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.3
RB
24-12-2025
Weinig interactie

Weinig interactie met buurtgenoten, loop niet graag op straat in de avond. Wel veel winkels en groen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Ruys de Beerenbrouckbuurt

Inwoners6.130
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Ruys de Beerenbrouckbuurt

Woningvoorraad2.246
Gem. WOZ-waarde€ 389.000
Koopwoningen20%
Huurwoningen80%

Supermarkten

50 binnen 5 km

Lidl
Aalbersestraat 273-275
388m
Vomar
Lambertus Zijlplein 119
486m
Albert Heijn
Lambertus Zijlplein 8
590m

Scholen

97 binnen 5 km

Basisschool 't Koggeschip
Basisonderwijs · 434 leerlingen
58m
Oecumenische basisschool Timotheusschool
Basisonderwijs · 425 leerlingen
512m
De Dadelpalm
Basisonderwijs · 121 leerlingen
708m

Veelgestelde vragen

Over Dr. J.A. Ringersstraat, Amsterdam

Is de prijs van €729.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €729.000 ligt 49% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€487.857). Maar deze woning is met 130 m² ook 51% groter dan het buurtgemiddelde van 86 m². De prijs per m² is ongeveer €5.607, wat iets hoger is dan het buurtgemiddelde van €5.691 per m². Het is een ruime, goed geïsoleerde woning met energielabel A, dus de prijs is marktconform voor het formaat en de kwaliteit.

Hoe veilig is de Ruys de Beerenbrouckbuurt?

In de buurt zijn in de laatste periode 261 misdrijven geregistreerd. Een bewoner geeft aan niet graag 's avonds op straat te lopen.

Wat is de sfeer in de buurt?

De buurt wordt omschreven als rustig en groen, met veel winkels en voorzieningen. Er is weinig interactie tussen bewoners, zoals een bewoner aangeeft. De buurt heeft een mix van gezinnen en alleenstaanden, en de woningen zijn relatief modern.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool 't Koggeschip zit op 65 meter, de Oecumenische basisschool Timotheusschool op 522 meter, en De Dadelpalm op 716 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je rekenen op ongeveer 1,8 km afstand.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,4 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 36,4% van de koopwoningen label A en 18,2% label A+. Je kunt dus lage stookkosten verwachten.

Makelaarsland
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.