Tussenwoning te koop: Elisabeth Musch erf 66, Capelle Aan Den Ijssel
KopenCapelle aan den IJsselTussenwoningenElisabeth Musch erf 66

Elisabeth Musch erf 66

Ervenbuurt, Capelle aan den IJssel

€ 460.000
Buurt Ervenbuurt, Capelle Aan Den IjsselBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 120m²
26% groter dan gemiddeld in de buurt
MCD op 218m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan het Elisabeth Musch erf 66 in Capelle aan den IJssel ademt rust en ruimte. Met 120 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabele plek. De woning uit 1981 is goed onderhouden en heeft een perceel van 111 m². De vraagprijs van €460.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Capelle aan den IJssel, maar de oppervlakte is bovengemiddeld.

Ervenbuurt: een groene, rustige wijk

De buurt Ervenbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2100 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een plek waar gezinnen en ouderen samenleven. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij MCD, dat naast de deur ligt. Ook Lidl, Coop en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool Het Baken zit twee straten verder, en voor voortgezet onderwijs kun je naar het Emmauscollege, tien minuten lopen. De gemeente Capelle aan den IJssel biedt verder volop voorzieningen.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kolpa Van Leeuwen Makelaars en Taxateurs Nieuwerkerk aan den IJssel.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 460.000
Prijs per m²€ 3.833
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte111m²
Bouwjaar1981
EnergielabelA
BuurtErvenbuurt
WijkSchollevaar Zuid
GemeenteCapelle aan den IJssel

Locatie

Elisabeth Musch erf 66, Capelle Aan Den Ijssel

Buurt statistieken

Gegevens uit Ervenbuurt

Inwoners2.135
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Ervenbuurt

Woningvoorraad1.029
Gem. WOZ-waarde€ 293.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

48 binnen 5 km

MCD
Maria Danneelserf 21-29
218m
Lidl
Picassopassage 18
851m
Coop
Moermanskpad 27-37
890m

Scholen

97 binnen 5 km

Het Baken
Basisonderwijs · 270 leerlingen
290m
School voor speciaal Basisonderwijs De Cirkel
Speciaal onderwijs · 63 leerlingen
549m
De Contrabas
Basisonderwijs · 485 leerlingen
594m

Veelgestelde vragen

Over Elisabeth Musch erf 66, Capelle Aan Den Ijssel

Welk energielabel heeft Elisabeth Musch erf 66?

De woning aan Elisabeth Musch erf 66 in Capelle Aan Den Ijssel heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €460.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 24% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€369.500). De woning is met 120 m² ook 26% groter dan het buurtgemiddelde van 95 m². De mediaanprijs in Ervenbuurt is €332.500, maar dat is inclusief kleinere woningen. De prijs is aan de hoge kant, maar de ruime oppervlakte en het energielabel A kunnen dit deels verklaren.

Hoe is de buurt Ervenbuurt om in te wonen?

Ervenbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking: veel gezinnen met kinderen, maar ook ouderen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit (66 misdrijven per jaar). De stedelijkheidsgraad is hoog (omgevingsadressendichtheid 2360), maar de buurt voelt toch rustig aan.