Tussenwoning te koop: Groot Hertoginnelaan 156, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagTussenwoningenGroot Hertoginnelaan 156

Groot Hertoginnelaan 156

Sweelinckplein en omgeving, Den Haag

€ 1.650.000
Buurt Sweelinckplein en omgeving, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 235m²
78% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 489m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning in Den Haag

Deze tussenwoning aan de Groot Hertoginnelaan ademt de sfeer van het begin van de twintigste eeuw. Met 235 m² woonoppervlak is het een royale woning, gebouwd in 1902. De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor een tussenwoningen in Den Haag ligt lager, maar deze woning is ook aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde.

De buurt Sweelinckplein e.o.

De buurt Sweelinckplein e.o. is een stedelijke wijk met een hoge bevolkingsdichtheid. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een gemiddeld rapportcijfer van 5,75. Een bewoner zegt: "Ik vind dit een hele fijne plek om opgegroeit te zijn, het is heel goed bereikbaar met het OV en andere manieren van transport." Een andere bewoner is minder positief: "Ik haat het hier, haal me weg alsjeblieft." De buurt kent een mix van huishoudens, met relatief veel eenpersoonshuishoudens en een doorsnee inkomen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (op 5 minuten lopen). Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere Albert Heijn-filialen en een Coop binnen tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar basisschool De Parachute, op ruim een kwartier lopen, of naar de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer. Voor voortgezet onderwijs zijn het Sint-Maartenscollege en Gymnasium Novum opties, beide op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Wooncompany B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.650.000
Prijs per m²€ 7.021
Woonoppervlakte235m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar1902
EnergielabelD
BuurtSweelinckplein en omgeving
WijkDuinoord
GemeenteDen Haag

Locatie

Groot Hertoginnelaan 156, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

9.6
Conny
11-04-2026
Fantastische buurt met veel faciliteiten op loopafstand

Heerlijk wonen. Vlakbij zee, centrum en winkels . Veel keuze in scholen. Goede gemeenschapszin. Straatfeest etc

3.0
Bert
02-10-2025
super respectvol

Ik haat het hier, haal me weg alsjeblieft.

8.5
Laetis Groeneweg
24-10-2023
Sweelinckplein en omgeving

Ik vind dit een hele fijne plek om opgegroeit te zijn, het is heel goed bereikbaar met het OV en andere manieren van transport. Toch zijn er ook kleine straatjes waar je buiten kan spelen. Er zijn een paar speeltuinen en parkjes die veilig zijn voor kinderen. En er zijn genoeg winkels in de buurt dat je al je voorzieningen vlakbij hebt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Sweelinckplein en omgeving

Inwoners5.970
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Sweelinckplein en omgeving

Woningvoorraad3.044
Gem. WOZ-waarde€ 555.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

76 binnen 5 km

Albert Heijn
Conradkade 67
489m
Albert Heijn
Weimarstraat 118
877m
Albert Heijn
Willem de Zwijgerlaan 51
886m

Scholen

1 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4555m

Veelgestelde vragen

Over Groot Hertoginnelaan 156, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Groot Hertoginnelaan 156?

De woning aan Groot Hertoginnelaan 156 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is de vraagprijs van €1.650.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 104% boven het buurtgemiddelde van €808.333, maar de woning is met 235 m² ook 78% groter dan het gemiddelde van 132 m² in de buurt. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €6.489, wat neerkomt op circa €1.525.000 voor 235 m². De vraagprijs is dus aan de hoge kant, maar niet extreem voor een woning van dit formaat op deze locatie.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,8 km afstand. Dat is een flink eind lopen, maar met de fiets of bus goed te doen. Bewoners geven aan dat de buurt goed bereikbaar is met het OV.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1902. In de buurt heeft 43,8% van de koopwoningen label A, 12,5% label B, 25% label C en 18,8% label D of lager. Label D betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een zuinigere woning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Parachute ligt op 4,6 km, de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer op 5,3 km. Voor voortgezet onderwijs zijn het Sint-Maartenscollege (5,4 km) en Gymnasium Novum (5,4 km) opties. De afstanden zijn wat groter, maar met de fiets goed te doen.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in de laatste meting 260 misdrijven geregistreerd. Dat is een indicatie, maar zonder context van het inwonertal of landelijke cijfers is het lastig te duiden. De buurt heeft een stedelijk karakter met een hoge bevolkingsdichtheid.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1902 met een woonoppervlak van 235 m² en een perceel van 130 m². Het energielabel is D. De woning is niet geregistreerd als monument, maar het bouwjaar geeft aan dat het om een karakteristiek pand gaat.