Tussenwoning te koop: Johan Winklerwei 337, Leeuwarden
Onder bod
KopenLeeuwardenTussenwoningenJohan Winklerwei 337

Johan Winklerwei 337

Westeinde, Leeuwarden

€ 389.500
Buurt Westeinde, LeeuwardenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 153m²
153m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Westeinde

Deze tussenwoning aan de Johan Winklerwei 337 in Leeuwarden is een fijne plek voor wie houdt van een rustige, groene omgeving. Met 153 m² woonoppervlak en een perceel van 167 m² is er volop ruimte. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De prijs van €389.500 is marktconform voor een tussenwoningen in Leeuwarden van dit formaat.

Buurt Westeinde

Westeinde is een rustige buurt met veel groen en een mix van bewoners. Een bewoner zegt: "Rustige buurt. Veel te doen voor jong en oud. Veel natuur hier." De buurt telt zo'n 3805 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Het is een plek waar zowel gezinnen als ouderen zich thuis voelen. Meer over de buurt Westeinde lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Lidl of Poiesz, beide om de hoek. Voor de kinderen is er basisonderwijs op loopafstand, zoals IKC Albertine Agnes op twee straten verder. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met scholen als Montessori High School op tien minuten lopen. De gemeente Leeuwarden biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Scheenstra Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 389.500
Prijs per m²€ 2.546
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte167m²
Bouwjaar1974
EnergielabelB
BuurtWesteinde
WijkWesteinde en omgeving
GemeenteLeeuwarden

Locatie

Johan Winklerwei 337, Leeuwarden

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Nick
09-10-2025
Veel te doen voor jong en oud

Rustige buurt. Veel te doen voor jong en oud. Veel natuur hier We kijken uit oo het vliegbasis. Soms wat herrie maar daar wen je snel aan

Buurt statistieken

Gegevens uit Westeinde

Inwoners3.805
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Westeinde

Woningvoorraad1.786
Gem. WOZ-waarde€ 230.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Lidl
Pieter Sipmawei 15
319m
Poiesz
Pieter Sipmawei 9
319m
Aldi
Stadionplein 5
814m

Scholen

49 binnen 5 km

Montessori High School, school van OSG Piter Jelle
Voortgezet onderwijs · 481 leerlingen
573m
!mpulse Leeuwarden, school van OSG Piter Jelles
Voortgezet onderwijs · 442 leerlingen
640m
IKC Albertine Agnes
Basisonderwijs · 209 leerlingen
718m

Veelgestelde vragen

Over Johan Winklerwei 337, Leeuwarden

Welk energielabel heeft Johan Winklerwei 337?

De woning aan Johan Winklerwei 337 in Leeuwarden heeft energielabel B.

Is €389.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €389.500 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€318.375) en ook onder de gemiddelde vraagprijs van €465.000. De woning is met 153 m² ruim en heeft energielabel B. Vergeleken met andere tussenwoningen in Leeuwarden is dit een scherpe prijs.

Hoe is de buurt Westeinde om in te wonen?