Tussenwoning te koop: Kanunnik van Nuijsstraat 18, Schinveld
KopenBeekdaelenTussenwoningenKanunnik van Nuijsstraat 18

Kanunnik van Nuijsstraat 18

Schinveld, Beekdaelen

€ 289.000
Buurt Schinveld, SchinveldBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 293m²
44% groter dan gemiddeld in de buurt
PLUS op 299m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Tussenwoning met karakter in Schinveld

Deze tussenwoning aan de Kanunnik van Nuijsstraat 18 ademt de sfeer van 1929: hoge plafonds, royale kamers en een authentieke uitstraling. Met 293 m² woonoppervlak en een perceel van 241 m² is er veel ruimte voor een gezin of wie graag thuis is. De woning heeft energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €289.000 is marktconform voor tussenwoningen in Beekdaelen.

Buurt Schinveld

Schinveld is een dorpse buurt met 4.610 inwoners, waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (86%). Een bewoner zegt: "Het is een buurt waar je een redelijk vrij gevoel hebt met veel natuur om de hoek. Alleen is het onderhoud zwaar achteruit gegaan de laatste jaren." De beoordeling is gebaseerd op één review. De buurt Schinveld kent een mix van leeftijden, met relatief veel 45-plussers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar PLUS, om de hoek op 300 meter. Ook SPAR express is op loopafstand (700 meter). Basisschool Schinveld zit twee straten verder (400 meter). De gemeente Beekdaelen biedt verder een huisartsenpraktijk en bibliotheek op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DT Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 986
Woonoppervlakte293m²
Perceeloppervlakte241m²
Bouwjaar1929
EnergielabelG
BuurtSchinveld
WijkOnderbanken
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Kanunnik van Nuijsstraat 18, Schinveld

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.8
D.brauers
31-07-2025
Leuke locatie

Het is een buurt waar je een redelijk vrij gevoel hebt met veel natuur om de hoek. Alleen is het onderhoud zwaar achteruit gegaan de laatste jaren.

Buurt statistieken

Gegevens uit Schinveld

Inwoners4.610
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Schinveld

Woningvoorraad2.198
Gem. WOZ-waarde€ 250.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

10 binnen 5 km

PLUS
A Ge Water 3
299m
SPAR express
Echterbaan 2
716m
Albert Heijn
Kennedylaan 90
2710m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool Schinveld
Basisonderwijs · 297 leerlingen
398m
SBO De Boemerang
Speciaal onderwijs · 64 leerlingen
2268m
Basisschool Meander
Basisonderwijs · 210 leerlingen
2276m

Veelgestelde vragen

Over Kanunnik van Nuijsstraat 18, Schinveld

Welk energielabel heeft Kanunnik van Nuijsstraat 18?

De woning aan Kanunnik van Nuijsstraat 18 in Schinveld heeft energielabel G.

Is €289.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €289.000 is marktconform voor een tussenwoning van 293 m² in Schinveld. Het energielabel G is wel een aandachtspunt: dat betekent hoge stookkosten. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Wat betekent energielabel G voor mijn maandlasten?

Energielabel G is het minst zuinige label. De woning is slecht geïsoleerd, dus je kunt hoge energiekosten verwachten. Het is goed om een energieadviseur te vragen naar de mogelijkheden voor isolatie en duurzame maatregelen, maar dat is geen verplichting.