Tussenwoning te koop: Kruisbroedersweg 13, Roermond
KopenRoermondTussenwoningenKruisbroedersweg 13

Kruisbroedersweg 13

Roer-Zuid, Roermond

€ 429.000
Buurt Roer-Zuid, RoermondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 135m²
42% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 148 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 91 dagen
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Roer-Zuid

Deze tussenwoning aan de Kruisbroedersweg 13 in Roermond ademt rust en ruimte. Met 135 m² woonoppervlak en een perceel van 243 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1974 en voorzien van energielabel A, dat belooft lage stookkosten. De vraagprijs van €429.000 ligt boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de royale afmetingen. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Roermond, dan is dit een forse woning voor een scherpe prijs.

De buurt Roer-Zuid

Roer-Zuid is een rustige, groene buurt met een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,13, een bewoner zegt: "Is een top buurt alles ligt in de buurt." De buurt telt 2.060 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het prettig wonen is. Meer weten? Bekijk de buurt Roer-Zuid.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 990 meter. De Hubertusschool (481 meter) en Openbare Basisschool aan de Roer (901 meter) zijn op loopafstand. Ook de Ekoplaza en Jumbo zijn binnen een kwartier fietsen bereikbaar. Het park of plantsoen ligt twee straten verder (200 meter). De gemeente Roermond biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via M3 Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 429.000
Prijs per m²€ 3.178
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte243m²
Bouwjaar1974
EnergielabelA
BuurtRoer-Zuid
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Kruisbroedersweg 13, Roermond

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.1
Robin
18-12-2024
Top

Is een top buurt alles ligt in de buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Roer-Zuid

Inwoners2.060
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Roer-Zuid

Woningvoorraad911
Gem. WOZ-waarde€ 425.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Groene Kruisstraat 8
990m
Ekoplaza
Dr. Leursstraat 19a
1284m
Jumbo
Roersingelpassage 5
1659m

Scholen

33 binnen 5 km

Hubertusschool
Basisonderwijs · 269 leerlingen
481m
Openbare Basisschool aan de Roer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
901m
Openbare Basisschool De Stapsteen
Basisonderwijs · 471 leerlingen
926m

Veelgestelde vragen

Over Kruisbroedersweg 13, Roermond

Welk energielabel heeft Kruisbroedersweg 13?

De woning aan Kruisbroedersweg 13 in Roermond heeft energielabel A.

Is €429.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €429.000 ligt 35% boven het gemiddelde van €316.625 in de buurt. Maar deze woning is met 135 m² ook 42% groter dan het buurtgemiddelde van 95 m². De prijs per m² is met €3.178 iets lager dan het buurtgemiddelde van €3.352. Het is dus een forse woning, en de prijs weerspiegelt dat.

Hoe is de buurt Roer-Zuid om in te wonen?

Roer-Zuid scoort een 9,13 uit één review. Bewoners waarderen dat alles in de buurt ligt. Het is een rustige wijk met veel groen, een park op 200 meter, en voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 50% van de woningen label A, dus dit is bovengemiddeld. Je kunt lage energiekosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Hubertusschool ligt op 481 meter, Openbare Basisschool aan de Roer op 901 meter, en Openbare Basisschool De Stapsteen op 926 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs op 1,5 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Roermond ligt op 2,5 km afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of 10 minuten fietsen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 91 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar het aantal verkochte woningen is klein (5), dus het kan per woning verschillen.

M3 Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
M3 Makelaardij
m3makelaardij.nl