Tussenwoning te koop: Laan van Avant-Garde 121, Rotterdam
KopenRotterdamTussenwoningenLaan van Avant-Garde 121

Laan van Avant-Garde 121

Nesselande, Rotterdam

€ 580.000
Buurt Nesselande, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 123m²
123m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Nesselande

Deze tussenwoning uit 2003 staat in de rustige, groene wijk Nesselande. Met 123 m² woonoppervlak en een perceel van 124 m² is het een fijn gezinshuis. Het energielabel A+ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €580.000 is marktconform voor tussenwoningen in Rotterdam.

De buurt Nesselande

Nesselande is een moderne, veilige en kindvriendelijke wijk. Een bewoner zegt: "Leuke wijk om in op te groeien, rustige sfeer op straat en je kan er goed wandelen." Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een 8,6. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het is een echte gezinsbuurt, met veel huishoudens met kinderen. Meer over de buurt Nesselande.

Het dagelijks leven

Voor je boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek) en Albert Heijn (twee straten verder). Basisscholen zoals IKC Het Spectrum (naast de deur) en Het Tangram (op loopafstand) zijn er volop. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar Nesselande voelt rustig en groen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Panne woning- & bedrijfsmakelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 580.000
Prijs per m²€ 4.715
Woonoppervlakte123m²
Perceeloppervlakte124m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA+
BuurtNesselande
WijkPrins Alexander
GemeenteRotterdam

Locatie

Laan van Avant-Garde 121, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

9.0
S
29-10-2025
Moderne, veilige en kindvriendelijke wijk.

Leuke wijk om in op te groeien, rustige sfeer op straat en je kan er goed wandelen. De buurtbewoners zijn matig betrokken met elkaar maar groeten wel vriendelijk. Er zijn meerdere scholen met goed onderwijs en een sportclub, dit versterkt de sociale cohesie. De metro, bus en twee snelwegen dichtbij maken dat je zo de wijk uit bent.

9.5
V
13-07-2024
De beste

Heel erg goed, masr een beetje vies en veel mensen sommige tijd

7.3
floris s
31-05-2024
leuk hoor

de buurt is niet zoveel met elkaar in contact in mijn ervaring

Buurt statistieken

Gegevens uit Nesselande

Inwoners13.135
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Nesselande

Woningvoorraad4.764
Gem. WOZ-waarde€ 551.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Jumbo
Siciliëboulevard 402
700m
Albert Heijn
Maltaplein 52
738m
AH to go
Rijksweg A20
2016m

Scholen

43 binnen 5 km

IKC Het Spectrum
Basisonderwijs · 704 leerlingen
382m
Het Tangram
Basisonderwijs · 697 leerlingen
916m
Passe-Partout
Basisonderwijs · 419 leerlingen
964m

Veelgestelde vragen

Over Laan van Avant-Garde 121, Rotterdam

Welk energielabel heeft Laan van Avant-Garde 121?

De woning aan Laan van Avant-Garde 121 in Rotterdam heeft energielabel A+.