Tussenwoning te koop: Nijenrodeweg 115, Rotterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenRotterdamTussenwoningenNijenrodeweg 115

Nijenrodeweg 115

Beverwaard, Rotterdam

€ 349.500
Buurt Beverwaard, RotterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Hoogvliet op 304m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Beverwaard

Deze tussenwoning aan de Nijenrodeweg 115 in Rotterdam-Beverwaard ademt rust en ruimte. Met 119 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een prettig thuis voor wie houdt van een groene, ruime opzet. De woning uit 1980 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €349.500 is marktconform voor tussenwoningen in Rotterdam.

De buurt Beverwaard

Beverwaard is een groene, rustige wijk in Rotterdam-IJsselmonde. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 7,9. Een bewoner zegt: "Fijne buurt". Een ander: "Gezellig rustig en netjes over t algemeen best wel". De buurt telt ruim 11.800 inwoners, met veel gezinnen en een mix van koop- en huurwoningen. De buurt Beverwaard is een prettige plek om te wonen.

Het dagelijks leven

Om de hoek vind je een park of plantsoen. Voor de dagelijkse boodschappen is Hoogvliet twee straten verder, en Dirk en Lidl zijn op loopafstand. Basisscholen zoals PCB De Parel en RK De Regenboog zitten om de hoek. De gemeente Rotterdam biedt alle stedelijke voorzieningen, maar hier geniet je van de rust.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Woonvisie NVM Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 349.500
Prijs per m²€ 2.937
Woonoppervlakte119m²
Perceeloppervlakte110m²
Bouwjaar1980
EnergielabelB
BuurtBeverwaard
WijkIJsselmonde
GemeenteRotterdam

Locatie

Nijenrodeweg 115, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

8.8
Esther Karto
08-02-2026
Mijn ervaring dit jaar 14 jaar wonen in deze buurt , fijn ov , boodschappen , goed onderhouden

Fijne buurt

8.9
Rob
26-08-2025
Is leuk om te wonen

Er maar wel meer aan het groen gedaan worden

8.5
Arda
30-03-2025
Gezellig

Gezellig rustig en. Netjes over t algemeen best wel

7.0
Os
14-12-2024
Te veel verkeer

Teveel verkeer wat te hard rijdt

6.4
Anelia
06-06-2024
Not too bad

Veel last van buren herrie

Buurt statistieken

Gegevens uit Beverwaard

Inwoners11.855
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Beverwaard

Woningvoorraad4.901
Gem. WOZ-waarde€ 229.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

52 binnen 5 km

Hoogvliet
Rhijnauwensingel 227-237
304m
Dirk
Vechtstraat 1 a
628m
Lidl
Amerstraat 2
753m

Scholen

129 binnen 5 km

Yulius DB MFC
Speciaal onderwijs · 25 leerlingen
78m
Basisschool PCB De Parel
Basisonderwijs · 273 leerlingen
485m
RK De Regenboog
Basisonderwijs · 506 leerlingen
557m

Veelgestelde vragen

Over Nijenrodeweg 115, Rotterdam

Welk energielabel heeft Nijenrodeweg 115?

De woning aan Nijenrodeweg 115 in Rotterdam heeft energielabel B.

Is €349.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €349.500 voor een tussenwoning van 119 m² met energielabel B in Beverwaard is marktconform. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt. Het is een redelijke prijs voor een woning met een eigen tuin en een gunstig energielabel.