Tussenwoning te koop: Oeverhuyze 6, 'S-Hertogenbosch
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen BoschTussenwoningenOeverhuyze 6

Oeverhuyze 6

De Haverleij, Den Bosch

€ 719.000
Buurt De Haverleij, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een ruime, moderne tussenwoning in De Haverleij

Deze tussenwoning uit 2023 ademt nieuwbouw: strakke lijnen, hoog energielabel A+++ en een flinke oppervlakte van 171 m². Het perceel van 252 m² biedt een tuin rondom. Met een vraagprijs van €719.000 zit deze woning aan de hoge kant van de markt, maar dat past bij de nieuwbouwstatus en de ruime opzet. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor een tussenwoningen in Den Bosch ligt lager, maar dit is een uitzonderlijk groot exemplaar.

De Haverleij: een groene, rustige wijk

De Haverleij is een landelijke woonwijk met veel groen en water. De buurt telt zo'n 2.500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Opvallend: bijna alle woningen zijn koopwoningen (90%) en de buurt is niet stedelijk (omgevingsadressendichtheid 366). Het is er rustig, met weinig voorzieningen op loopafstand. De buurt De Haverleij staat bekend om zijn ruime opzet en kasteelachtige architectuur.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkt, PLUS, ligt op ruim een kilometer, twee straten verder. Ook Aldi en Hoogvliet zijn op fietsafstand. Basisschool De Pollenhof is om de hoek (600 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar de stad, zo'n 4 km verderop. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Het Waare Huis makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 719.000
Prijs per m²€ 4.205
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte252m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtDe Haverleij
WijkEngelen
GemeenteDen Bosch

Locatie

Oeverhuyze 6, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit De Haverleij

Inwoners2.495
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Haverleij

Woningvoorraad1.019
Gem. WOZ-waarde€ 489.000
Koopwoningen90%
Huurwoningen10%

Supermarkten

14 binnen 5 km

PLUS
Dien van Hemertstraat 1
1455m
Aldi
Raadhuis 5-6
1843m
Hoogvliet
Ammerzodenseweg 13a
1879m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool De Pollenhof
Basisonderwijs · 203 leerlingen
1921m
Openbare Basisschool De Lispeltuut Jenaplanschool
Basisonderwijs · 94 leerlingen
1973m
School met de Bijbel, De Zaaier
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1982m

Veelgestelde vragen

Over Oeverhuyze 6, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Oeverhuyze 6?

De woning aan Oeverhuyze 6 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel A+++.

Is €719.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €719.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in De Haverleij (€634.466) en ook boven de mediaan (€625.000). Maar deze woning is met 171 m² groter dan het gemiddelde (176 m²) en heeft een zeer zuinig energielabel A+++. De prijs per m² is ongeveer €4.205, terwijl het buurtgemiddelde €3.929 is. Het is dus aan de hoge kant, maar de nieuwbouwstatus en lage energiekosten kunnen dat rechtvaardigen.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. De woning is zeer goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk een warmtepomp en zonnepanelen. De stookkosten en elektriciteitsrekening zullen laag zijn, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. Je kunt rekenen op een minimale energierekening vergeleken met oudere woningen.

Wat is de ligging van De Haverleij ten opzichte van Den Bosch?

De Haverleij ligt in het noordwesten van Den Bosch, in de wijk Engelen. Het is een landelijke wijk met veel groen, maar wel op fietsafstand van het centrum (ongeveer 6 km). Het treinstation is 6,8 km verderop, dus voor OV ben je aangewezen op de bus of auto. De snelweg A2 is goed bereikbaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Basisschool De Pollenhof op 600 m, gevolgd door Openbare Basisschool De Lispeltuut en School met de Bijbel De Zaaier, beide op ongeveer 2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Den Bosch, zo'n 4 km verderop.

Hoeveel woningen staan er te koop in De Haverleij?

Op dit moment staan er 5 koopwoningen te koop in De Haverleij, waarvan deze er één is. De gemiddelde vraagprijs is €643.400 en de mediaan €625.000. De markt is relatief klein, dus het aanbod is beperkt. In het afgelopen jaar zijn er 29 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €634.466.