Tussenwoning te koop: Oeverwalhof 54, Almere
Verkocht onder voorbehoud
KopenAlmereTussenwoningenOeverwalhof 54

Oeverwalhof 54

Oosterwold Zuid, Almere

€ 575.000
Buurt Oosterwold Zuid, AlmereBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een tussenwoning met een enorm perceel

Deze tussenwoning uit 2022 in Oosterwold Zuid heeft een woonoppervlak van 81 m², maar het perceel is maar liefst 32.700 m². Dat is uitzonderlijk: je hebt hier een lap grond waar je een eigen tuin, moestuin of zelfs een klein weiland op kunt realiseren. Het energielabel A++++ betekent dat de woning extreem zuinig is, met lage stookkosten. De vraagprijs van €575.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere tussenwoningen in Almere, want het gemiddelde in de buurt ligt hoger.

De buurt: Oosterwold Zuid

Oosterwold Zuid is een jonge, groene wijk waar bijna alle woningen (95%) eengezinswoningen zijn en 94% koop. De buurt is rustig en er wonen veel gezinnen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Goede nette buurt en er komt een basisschool dicht bij." De buurt Oosterwold Zuid heeft een lage stedelijkheidsgraad (5), wat past bij het landelijke karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op ruim een kwartier fietsen (5,5 km) of de Albert Heijn op dezelfde afstand. De dichtstbijzijnde basisschool, De Verbeelding, ligt op 2,5 km, een kwartier fietsen. Ook Basisschool De Pauw is op loopafstand. De gemeente Almere biedt verder ruime recreatiemogelijkheden, zoals parken op 1,6 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Semeijn Makelaardij B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 7.099
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte32700m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA++++
BuurtOosterwold Zuid
WijkOosterwold
GemeenteAlmere

Locatie

Oeverwalhof 54, Almere

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
sven
03-03-2026
Goede nette buurt

Goede nette buurt en er komt een basischool dicht bij

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterwold Zuid

Inwoners3.030
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Oosterwold Zuid

Woningvoorraad662
Gem. WOZ-waarde€ 580.000
Koopwoningen94%
Huurwoningen6%

Supermarkten

0 binnen 5 km

PLUS
Oostermeent Oost 62
5453m
Albert Heijn
Oostermeent-Zuid 48
5502m
Boni
Holleblok 22
5571m

Scholen

6 binnen 5 km

De Verbeelding
Basisonderwijs · 99 leerlingen
2455m
Basisschool De Pauw
Basisonderwijs
2483m
De Springplank
Basisonderwijs · 513 leerlingen
4394m

Veelgestelde vragen

Over Oeverwalhof 54, Almere

Welk energielabel heeft Oeverwalhof 54?

De woning aan Oeverwalhof 54 in Almere heeft energielabel A++++.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 ligt 29% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€812.143). De mediaanprijs in Oosterwold Zuid is €775.000. De woning is wel kleiner (81 m²) dan het buurtgemiddelde (131 m²), maar het perceel is extreem groot (32.700 m²). Daardoor is de prijs relatief laag voor wat je aan grond krijgt.

Hoe zuinig is een energielabel A++++?

Energielabel A++++ is het hoogst haalbare label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met een zeer lage energierekening. In de buurt heeft 77,8% van de woningen label A+ of hoger, dus dit past in het straatje van de wijk.