Vrijstaande woning te koop: Rumilaan 50, Almere
16 uur geleden ontdekt

Rumilaan 50

Oosterwold Zuid, Almere

€ 1.460.000
Buurt Oosterwold Zuid, AlmereBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 341m²
160% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met veel ruimte

Deze vrijstaande woning uit 2018 staat in het groene Oosterwold Zuid, een buurt die nog volop in ontwikkeling is. Met 341 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 5478 m² is dit een huis waar je letterlijk de ruimte hebt. De vraagprijs van €1.460.000 ligt 80% boven het buurtgemiddelde van €812.143, maar dat past bij de uitzonderlijke grootte. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Almere.

Oosterwold Zuid: rustig en groen

Oosterwold Zuid is een jonge, rustige buurt met veel eengezinswoningen (95%) en vooral koopwoningen (94%). De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd. Een bewoner zegt: 'Goede nette buurt en er komt een basisschool dicht bij.' De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5), met veel groen en rust. Meer over de buurt Oosterwold Zuid.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl op 5 km afstand, of bij Boni en Albert Heijn iets verder. Basisschool De Verbeelding ligt op 1,3 km, en ook Basisschool De Pauw is dichtbij. De omgeving is landelijk, met veel natuur om te wandelen of fietsen. Lees meer over de gemeente Almere.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via LiveStyle Makelaardij o.g. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.460.000
Prijs per m²€ 4.282
Woonoppervlakte341m²
Perceeloppervlakte5478m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA++++
BuurtOosterwold Zuid
WijkOosterwold
GemeenteAlmere

Locatie

Rumilaan 50, Almere

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
sven
03-03-2026
Goede nette buurt

Goede nette buurt en er komt een basischool dicht bij

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterwold Zuid

Inwoners3.030
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Oosterwold Zuid

Woningvoorraad662
Gem. WOZ-waarde€ 580.000
Koopwoningen94%
Huurwoningen6%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Lidl
Daniël Goedkoopstraat 21
5039m
Boni
Holleblok 22
5463m
SPAR express
Koningsbeltweg 1
5468m

Scholen

9 binnen 5 km

De Verbeelding
Basisonderwijs · 99 leerlingen
1295m
Basisschool De Pauw
Basisonderwijs
1332m
De Verwondering
Basisonderwijs · 303 leerlingen
3575m

Veelgestelde vragen

Over Rumilaan 50, Almere

Welk energielabel heeft Rumilaan 50?

De woning aan Rumilaan 50 in Almere heeft energielabel A++++.

Is €1.460.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 80% boven het buurtgemiddelde van €812.143, maar dat komt doordat deze woning met 341 m² woonoppervlak en 5478 m² perceel veel groter is dan gemiddeld in de buurt (131 m²). De prijs per m² is met €4.282 lager dan het buurtgemiddelde van €6.346 per m², dus voor de ruimte betaal je relatief minder.

Hoe is de buurt Oosterwold Zuid om in te wonen?

Oosterwold Zuid is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd. Er is één beoordeling van een bewoner die de buurt 'goed en net' noemt en aangeeft dat er een basisschool in de buurt komt. De stedelijkheidsgraad is laag, dus je woont er ruim en rustig.

Zijn er voorzieningen zoals supermarkten en scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Lidl op 5 km afstand, gevolgd door Boni en Albert Heijn op ruim 5 km. Basisscholen zijn dichterbij: De Verbeelding op 1,3 km en Basisschool De Pauw op 1,3 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Almere, op 8 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 77,8% van de woningen label A+ en 11,1% label A, dus dit past in het zuinige profiel van de buurt.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 5478 m², wat uitzonderlijk groot is voor een vrijstaande woning in deze buurt. Dat biedt veel mogelijkheden voor een ruime tuin, eventueel een moestuin, of gewoon veel privacy en buitenruimte.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 341 m² woonoppervlak en een groot perceel is er meer dan genoeg ruimte voor een gezin. De buurt heeft veel gezinnen (510 huishoudens met kinderen) en er zijn basisscholen op loopafstand. De woning is in 2018 gebouwd, dus modern en onderhoudsarm.