Tussenwoning te koop: Raminhout 46, Zoetermeer
KopenZoetermeerTussenwoningenRaminhout 46

Raminhout 46

Rokkeveen-West, Zoetermeer

€ 839.000
Buurt Rokkeveen-West, ZoetermeerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 227m²
80% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 496m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan Raminhout 46 in Zoetermeer is een echte verrassing. Met 227 m² woonoppervlak is het een flinke woning, gebouwd in 1994 en voorzien van energielabel A. De woning ligt in de rustige buurt Rokkeveen-West, waar groen en ruimte centraal staan. De vraagprijs van €839.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de omvang en het energielabel. Kijk ook eens naar andere tussenwoningen in Zoetermeer voor een idee van het aanbod.

Rokkeveen-West: groen en kindvriendelijk

Rokkeveen-West is een gevarieerde wijk met veel groenzones en een park. Een bewoner zegt: "Alle voorzieningen dichtbij en relatief veilig. De wijk is gevarieerd van opzet qua huizen en wordt daarbij goed afgewisseld met groenzones en een echt park." Een ander noemt het "kleinschalig met vriendelijke mensen". Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 7,6. De buurt telt veel 45-plussers en gezinnen, met een mix van koop- en huurwoningen. Meer weten? Bekijk de buurt Rokkeveen-West.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn of Jumbo, beide op een paar minuten lopen. Ook een SPAR express zit vlakbij. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals IKC De Waterlelie en IKC Floriant, allebei om de hoek. Het treinstation is op tien minuten lopen, en het park of plantsoen is nog dichterbij. De gemeente Zoetermeer biedt een complete woonomgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 839.000
Prijs per m²€ 3.696
Woonoppervlakte227m²
Perceeloppervlakte219m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA
BuurtRokkeveen-West
WijkRokkeveen
GemeenteZoetermeer

Locatie

Raminhout 46, Zoetermeer

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.1
Gk
20-03-2026
Veilige wijk

Hele fijne en gezellige buurt om te wonen.

7.9
Lia
13-09-2024
Kleinschalig met vriendelijke mensen

Niet veel vuil op de grond, dichtbij OV en winkelcentrum, oook vlakbij het bos, hoewel in de buurt zelf wat meer planten zouden kunnen staan

7.4
Lebateau
25-08-2024
Fijne woonomgeving voor alleenstaanden (jonge) gezinnen en ouderen dus een prima leefomgeving!

Alle voorzieningen dichtbij en relatief veilig. De wijk is gevarieerd van opzet qua huizen en wordt daarbij goed afgewisseld met groenzones en een echt park. Daarbij is de infrastructuur prima en zit je relatief aan de rand van de stad. Ik hoor eigenlijk nooit klachten over deze wijk. Aanrader als je een woning in een fijne omgeving zoekt!

Buurt statistieken

Gegevens uit Rokkeveen-West

Inwoners8.010
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Rokkeveen-West

Woningvoorraad3.636
Gem. WOZ-waarde€ 414.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Albert Heijn
Samanthagang 64
496m
Jumbo
Quirinegang 201
496m
SPAR express
Rijksweg A12
607m

Scholen

70 binnen 5 km

IKC De Waterlelie
Basisonderwijs · 234 leerlingen
418m
IKC Floriant
Basisonderwijs · 195 leerlingen
418m
IKC Prins Claus
Basisonderwijs · 291 leerlingen
816m

Veelgestelde vragen

Over Raminhout 46, Zoetermeer

Welk energielabel heeft Raminhout 46?

De woning aan Raminhout 46 in Zoetermeer heeft energielabel A.

Is €839.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €839.000 ligt 54% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€544.875). Maar deze woning is met 227 m² ook 80% groter dan het buurtgemiddelde van 126 m². De gemiddelde verkoopprijs per m² in de buurt is €4.422, wat voor deze woning neerkomt op €3.696 per m². Dat is relatief gunstig, al is de totale prijs hoog.

Hoe is de buurt Rokkeveen-West om in te wonen?

Rokkeveen-West wordt door bewoners gewaardeerd met een 7,6. Ze noemen het kleinschalig, met vriendelijke mensen en veel groen. De wijk heeft een park en is veilig. Er zijn veel voorzieningen dichtbij, zoals winkels en scholen. Het is een fijne omgeving voor alleenstaanden, gezinnen en ouderen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 55,6% van de koopwoningen label A. Een laag energieverbruik is goed voor het milieu en houdt de stookkosten laag.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC De Waterlelie en IKC Floriant (beide 418 meter). Ook supermarkten als Albert Heijn en Jumbo zitten op 496 meter. Het winkelcentrum is dus dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,1 kilometer afstand, ongeveer 10-15 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor forenzen.

Wat valt er te doen in de omgeving?

Op loopafstand (300 meter) ligt een park of plantsoen. Ook zijn er restaurants op 900 meter en een bibliotheek op 1 kilometer. De buurt biedt voldoende recreatiemogelijkheden.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.