Tussenwoning te koop: Ronkenstraat 1, Roermond
Onder bod
KopenRoermondTussenwoningenRonkenstraat 1

Ronkenstraat 1

Kern Maasniel, Roermond

€ 449.000
Buurt Kern Maasniel, RoermondBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 235m²
28% groter dan gemiddeld in de buurt
PLUS op 53m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning met een verrassend groot perceel

Deze tussenwoning uit 1894 ademt geschiedenis, maar biedt met 235 m² woonoppervlak en een perceel van 833 m² ongekende ruimte. De woning ligt in de rustige buurt Kern Maasniel, een wijk waar het groen om de hoek is. Met een vraagprijs van €449.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de ruime oppervlakte. Vergelijkbare tussenwoningen in Roermond worden gemiddeld voor €468.286 verkocht.

Kern Maasniel: een groene, veilige buurt

De buurt Kern Maasniel wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,78. Een bewoner zegt: "Iedereen staat voor elkaar klaar. Het is altijd gezellig, alleen die buurt bbq schiet al een paar jaar bij in. Eigenlijk nooit wat gestolen, bijna geen inbraken, fietsen kunnen veilig buiten staan." Een ander noemt het een "rustig veilige buurt" met vriendelijke mensen. De buurt telt 3.715 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

De PLUS-supermarkt ligt op 53 meter. Ook de SPAR express, Aldi en Lidl zijn binnen een kwartier fietsen te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Neel (221 m) en Montessori Basisschool Roermond (414 m). Het voortgezet onderwijs is met Nt2 Mundium College en Yuverta vmbo Roermond ook dichtbij. De gemeente Roermond biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 november 2024
StatusOnder bod
Prijs€ 449.000
Prijs per m²€ 1.911
Woonoppervlakte235m²
Perceeloppervlakte833m²
Bouwjaar1894
EnergielabelG
BuurtKern Maasniel
WijkMaasniel
GemeenteRoermond

Locatie

Ronkenstraat 1, Roermond

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.4
Fallon Kuppen
28-06-2024
Onze buurt is top

Iedereen staat voor elkaar klaar. Het is altijd gezellig, alleen die buurt bbq schiet al een paar jaar bij in. Eigenlijk nooit wat gestolen, bijna geen inbraken, fietsen kunnen veilig buiten staan. Genoeg groen in de buurt om met de hond te wandelen.

8.1
Bob maasen
12-06-2024
Rustig veilige buurt

Vrij rustige buurt vriendelijke mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Maasniel

Inwoners3.715
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Kern Maasniel

Woningvoorraad1.788
Gem. WOZ-waarde€ 295.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Beekweg 6
53m
SPAR express
Sint Wirosingel 175
968m
Aldi
St. Wirosingel 164-174
1076m

Scholen

30 binnen 5 km

Basisschool Neel
Basisonderwijs · 305 leerlingen
221m
Montessori Basisschool Roermond
Basisonderwijs · 264 leerlingen
414m
Nt2 Mundium College
Voortgezet onderwijs · 345 leerlingen
475m

Veelgestelde vragen

Over Ronkenstraat 1, Roermond

Welk energielabel heeft Ronkenstraat 1?

De woning aan Ronkenstraat 1 in Roermond heeft energielabel G.

Is €449.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €449.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €468.286 in de buurt. De woning is met 235 m² woonoppervlak flink groter dan het buurtgemiddelde van 184 m², maar heeft wel energielabel G. Dat kan hogere stookkosten betekenen. De prijs lijkt marktconform, zeker gezien het ruime perceel van 833 m².

Hoe veilig is de buurt Kern Maasniel?

Bewoners geven aan dat er bijna geen inbraken zijn en dat fietsen veilig buiten kunnen staan. Het aantal misdrijven in de buurt is 153, maar dat cijfer zegt niet alles. Uit de reviews blijkt dat mensen de buurt als veilig en rustig ervaren.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label A, 33,3% label B en 33,3% label C. Deze woning springt er dus negatief uit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Neel ligt op 221 meter, Montessori Basisschool Roermond op 414 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn Nt2 Mundium College (475 m) en Yuverta vmbo Roermond (644 m) dichtbij.

Hoe is het openbaar vervoer in Kern Maasniel?

Het treinstation ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 17 minuten lopen. Daarmee is Roermond Centraal goed bereikbaar. Over buslijnen zijn geen specifieke gegevens bekend.

Wat voor type woning is dit en hoe oud is het?

Het is een tussenwoning uit 1894, dus een karakteristiek oud huis. Het woonoppervlak is 235 m² en het perceel maar liefst 833 m². Dat is veel ruimer dan de meeste woningen in de buurt.