Tussenwoning te huur: Sint Jansstraat 10, Roermond
HurenRoermondTussenwoningenSint Jansstraat 10

Sint Jansstraat 10

Binnenstad, Roermond

€ 1.949 p.m.
Buurt Binnenstad, RoermondBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 279m²
279m² woonoppervlakte
Jumbo op 393m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een historische tussenwoning in het hart van Roermond

Deze royale tussenwoning aan de Sint Jansstraat ademt geschiedenis. Met een woonoppervlak van 279 m² en een eigen perceel van 252 m² is het een van de grotere huurwoningen in de Binnenstad. De woning dateert uit 1825 en dat zie je terug in de karakteristieke uitstraling. De huurprijs van €1.949 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €1.191, maar dat past bij de uitzonderlijke omvang. Bekijk ook andere tussenwoningen in Roermond voor een vergelijking.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad is de levendige kern van Roermond, met ruim 6.000 inwoners. Het is een dichtbevolkte, zeer stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens (2.805) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,4. De meeste woningen zijn appartementen, maar deze tussenwoning is een uitzondering. De buurt Binnenstad kent een mix van jonge en oudere bewoners, met een opvallend aandeel 25-45-jarigen (2.235). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld komt vooral uit de cijfers.

Leven in de straat

De Sint Jansstraat ligt in het centrum, waar je dagelijkse boodschappen om de hoek kunt doen. Jumbo en Albert Heijn zijn beide op loopafstand (respectievelijk 393 en 523 meter). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Steenen Brug (831 meter) en PCB Willem de Zwijger (956 meter). Het station van Roermond is ongeveer een kilometer lopen. De gemeente Roermond biedt verder tal van voorzieningen, van restaurants tot parken, allemaal binnen handbereik.

Over de aanbieding

Deze woning wordt op het moment van schrijven via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huis Zelf, Pararius en Funda. Het energielabel ontbreekt in de advertentie, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.949 p.m.
Prijs per m²€ 7 p.m.
Woonoppervlakte279m²
Perceeloppervlakte252m²
Bouwjaar1825
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Sint Jansstraat 10, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners6.060
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad4.138
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Roersingelpassage 5
393m
Albert Heijn
Godsweerdersingel 74
523m
Ekoplaza
Dr. Leursstraat 19a
767m

Scholen

34 binnen 5 km

Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
831m
PCB Willem de Zwijger
Basisonderwijs · 134 leerlingen
956m
Openbare Basisschool aan de Roer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
1257m

Veelgestelde vragen

Over Sint Jansstraat 10, Roermond

Is de huurprijs van €1.949 marktconform voor deze woning?

De huurprijs ligt 64% boven het buurtgemiddelde van €1.191, maar dat is te verklaren door de grote oppervlakte van 279 m². In de Binnenstad is de gemiddelde huurprijs per m² €12,06, wat voor deze woning neerkomt op een prijs per m² van ongeveer €6,99. Dat is relatief laag, dus de prijs is vooral hoog vanwege de totale omvang.

Hoe snel worden woningen in de Binnenstad verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 21 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve huurmarkt. Het is dus goed om tijdig te reageren als je interesse hebt.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven, dus het is niet bekend hoe energiezuinig de woning is.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

De Binnenstad is een zeer stedelijk gebied met een hoge omgevingsadressendichtheid. Parkeren kan een uitdaging zijn, maar er zijn parkeergarages en straatparkeren in de omgeving.

Hoeveel kamers heeft deze woning?

De woning heeft een oppervlakte van 279 m², dus er is veel ruimte, maar de indeling is niet bekend.

Is de woning gemeubileerd of gestoffeerd?

De advertentie vermeldt niet of de woning gemeubileerd of gestoffeerd wordt aangeboden. Dit kun je navragen bij de makelaar.

Huis Zelf Verhuren.nl
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen