Tussenwoning te koop: Sportweg 27, Rutten

Sportweg 27

Rutten-woonkern, Noordoostpolder

€ 259.000
Buurt Rutten-woonkern, RuttenBekijk buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een tussenwoning in het rustige Rutten

Deze tussenwoning aan de Sportweg in Rutten ademt de sfeer van een dorp waar je elkaar nog kent. Met 88 vierkante meter woonoppervlak en een flinke tuin van 359 vierkante meter is het een fijne plek voor wie van ruimte houdt. De woning uit 1962 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €259.000 is marktconform voor een tussenwoning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Noordoostpolder.

De buurt Rutten-woonkern

Rutten-woonkern is een kleine, rustige buurt met 925 inwoners. Het is een typische gezinsbuurt: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 68% is koop. De bevolking is gemengd, met zowel jonge gezinnen als ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 17 incidenten en veel groen om de hoek. Meer weten over de buurt Rutten-woonkern?

Het leven in de straat

In Rutten is het dagelijkse leven overzichtelijk. Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de supermarkten in Emmeloord of Lemmer, want de dichtstbijzijnde grote supermarkt ligt op vijf kilometer. Gelukkig zit basisschool De Leeuwerik op een steenworp afstand. Ook de kinderopvang is om de hoek. Voor het voortgezet onderwijs moeten kinderen wel iets verder reizen, naar Lemmer of Emmeloord. De gemeente Noordoostpolder biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Woonaccent Makelaars Emmeloord B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 259.000
Prijs per m²€ 2.943
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte359m²
Bouwjaar1962
EnergielabelC
BuurtRutten-woonkern
WijkRutten
GemeenteNoordoostpolder

Locatie

Sportweg 27, Rutten

Buurt statistieken

Gegevens uit Rutten-woonkern

Inwoners925
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Stationsweg 4
4476m
Aldi
Stationsweg 6
4573m
Lidl
Tramweg 16
4585m

Scholen

5 binnen 5 km

De Leeuwerik
Basisonderwijs · 119 leerlingen
57m
Basisschool de Meerpaal
Basisonderwijs · 140 leerlingen
4387m
Caleido
Voortgezet onderwijs · 62 leerlingen
4913m

Veelgestelde vragen

Over Sportweg 27, Rutten

Welk energielabel heeft Sportweg 27?

De woning aan Sportweg 27 in Rutten heeft energielabel C.

Is €259.000 een realistische prijs voor deze tussenwoning?

Ja, de vraagprijs van €259.000 is marktconform voor een tussenwoning uit 1962 met 88 m² woonoppervlak en energielabel C in Rutten. De woning heeft een ruime tuin van 359 m², wat meer is dan gemiddeld in de buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Rutten?

Rutten ligt in de Noordoostpolder, een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 26,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool De Leeuwerik ligt op slechts 57 meter afstand, dus kinderen kunnen lopend naar school. Andere basisscholen zoals Basisschool de Meerpaal en IKC Sint Jozef (dalton) zijn op ongeveer 4,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Lemmer of Emmeloord, op circa 5 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het energieverbruik redelijk is, maar niet zo zuinig als nieuwbouw. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1962.

Hoe groot is de tuin en is er een garage?

De tuin is 359 m², wat ruim is voor een tussenwoning. Of er een garage of schuur is, wordt niet in de advertentie vermeld. De perceelgrootte is in ieder geval flink, dus er is voldoende buitenruimte.

Is Rutten een veilige buurt?

Ja, met slechts 17 geregistreerde misdrijven in de buurt is de veiligheid goed. Het is een rustige woonkern met veel eengezinswoningen en een hechte gemeenschap.

Woonaccent Makelaars Emmeloord B.V.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.