Tussenwoning te koop: Von Weberstraat 35, Utrecht
KopenUtrechtTussenwoningenVon Weberstraat 35

Von Weberstraat 35

Oog in Al, Utrecht

€ 875.000
Buurt Oog in Al, UtrechtBekijk buurt
Albert Heijn op 140m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Oog in Al

Deze tussenwoning aan de Von Weberstraat ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een flinke oppervlakte van 111 m² en een eigen tuin. De woning heeft energielabel C en is te koop voor € 875.000. Vergeleken met andere tussenwoningen in Utrecht is dat een marktconforme prijs.

Buurt Oog in Al

Oog in Al is een rustige, groene buurt in Utrecht-West, met veel eengezinswoningen en gezinnen. De buurt telt ruim 4.000 inwoners en de meeste woningen zijn koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, kindvriendelijke wijk zien. Meer over de buurt Oog in Al.

Leven in de straat

De Von Weberstraat ligt in een rustige woonwijk, maar voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Albert Heijn zit op een paar minuten lopen, en ook SPAR express en Aldi zijn dichtbij. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen om de hoek, zoals KBS St. Dominicus en Johan de Witt. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ludenhoff makelaars & taxateurs o.g. Utrecht.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 7.883
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte125m²
Bouwjaar1955
EnergielabelC
BuurtOog in Al
WijkWest
GemeenteUtrecht

Locatie

Von Weberstraat 35, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Oog in Al

Inwoners4.155
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Oog in Al

Woningvoorraad1.428
Gem. WOZ-waarde€ 727.000
Koopwoningen89%
Huurwoningen11%

Supermarkten

70 binnen 5 km

Albert Heijn
Handelstraat 63
140m
SPAR express
24 Oktober Plein 1
660m
Aldi
Haroekoeplein 12
789m

Scholen

141 binnen 5 km

KBS St. Dominicus
Basisonderwijs · 579 leerlingen
105m
Johan de Witt
Basisonderwijs · 205 leerlingen
167m
Openbare Montessorischool Oog in Al
Basisonderwijs · 274 leerlingen
303m

Veelgestelde vragen

Over Von Weberstraat 35, Utrecht

Welk energielabel heeft Von Weberstraat 35?

De woning aan Von Weberstraat 35 in Utrecht heeft energielabel C.

Is € 875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 875.000 is precies het gemiddelde van de twee woningen die momenteel in de buurt te koop staan. De gemiddelde prijs per vierkante meter is € 7.955, wat voor deze woning van 111 m² neerkomt op € 7.883 per m². Dat is iets onder het buurtgemiddelde, dus de prijs is marktconform.

Hoe is de buurt Oog in Al om in te wonen?

Oog in Al is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De buurt heeft een lage misdaadcijfer (178 misdrijven per jaar) en veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en parken. Het is een populaire wijk voor wie een rustige omgeving zoekt met stedelijke voorzieningen dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het een gemiddelde energiezuinigheid heeft. In de buurt heeft 75% van de woningen label A, dus deze woning scoort iets minder goed. Je kunt verwachten dat de energiekosten redelijk zijn, maar niet extreem laag.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,0 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of 10 minuten fietsen. Vanaf daar kun je snel naar Utrecht Centraal en andere steden reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. KBS St. Dominicus zit op 105 meter, Johan de Witt op 167 meter, en Openbare Montessorischool Oog in Al op 303 meter. Ook zijn er diverse andere scholen binnen een kilometer.

Hoeveel woningen staan er te koop in Oog in Al?

Op dit moment staan er twee woningen te koop in de buurt, waarvan deze er één is. De andere woning heeft een vraagprijs van € 800.000. Het aanbod is dus beperkt, wat kan duiden op een stabiele markt.

Ludenhoff makelaars & taxateurs o.g. Utrecht