Tussenwoning te koop: Weidekamp 3, Vianen (Ut)
Verkocht onder voorbehoud

Weidekamp 3

Molenbuurt II, Vijfheerenlanden

€ 489.500
Buurt Molenbuurt II, Vianen (Ut)Bekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Rustig wonen in Vianen

Deze tussenwoning aan de Weidekamp 3 staat in een rustige straat in Vianen. Met 116 m² woonoppervlak en een perceel van 163 m² is het een fijn gezinshuis. De woning uit 1976 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €489.500 is marktconform voor tussenwoningen in Vijfheerenlanden.

Buurt Molenbuurt II

De woning ligt in de buurt Molenbuurt II, een wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. De buurt telt zo'n 1575 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,7. Het is een rustige, groene omgeving met een park op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Coop, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is de Jumbo twee straten verder. Kinderen kunnen naar CBS Immanuel, een basisschool op tien minuten lopen. Ook Het Avontuur en De Zandbloem zijn binnen vijftien minuten te bereiken. De gemeente Vijfheerenlanden biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via April makelaars Vianen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 489.500
Prijs per m²€ 4.220
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte163m²
Bouwjaar1976
EnergielabelB
BuurtMolenbuurt II
WijkMonnikenhof
GemeenteVijfheerenlanden

Locatie

Weidekamp 3, Vianen (Ut)

Buurt statistieken

Gegevens uit Molenbuurt II

Inwoners1.575
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Coop
Ursulinenhof 77-79
612m
Jumbo
Lijnbaan 7
1768m
Albert Heijn
Lijnbaan 11
1778m

Scholen

21 binnen 5 km

CBS Immanuel
Basisonderwijs · 64 leerlingen
2453m
Het Avontuur
Basisonderwijs · 233 leerlingen
2888m
De Zandbloem
Basisonderwijs · 242 leerlingen
2960m

Veelgestelde vragen

Over Weidekamp 3, Vianen (Ut)

Welk energielabel heeft Weidekamp 3?

De woning aan Weidekamp 3 in Vianen (Ut) heeft energielabel B.

Is €489.500 een realistische prijs voor deze tussenwoning?

De vraagprijs van €489.500 is marktconform voor een tussenwoning van 116 m² met energielabel B in Vianen. De woning heeft een perceel van 163 m² en bouwjaar 1976. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, dus het is goed om de markt in de gaten te houden.

Hoe is de buurt Molenbuurt II om in te wonen?

Molenbuurt II is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er wonen relatief veel kinderen en ouderen. De buurt heeft een park op loopafstand en voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn dichtbij. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,5 km afstand. Dat is ongeveer een kwartier met de auto of een half uur met de bus. Vianen is vooral goed bereikbaar via de weg.