Twee-onder-één-kap te koop: A van Heestraat 26, Kamperland
KopenNoord-Beveland2-onder-1-kapwoningenA van Heestraat 26

A van Heestraat 26

Kamperland, Noord-Beveland

€ 374.500
Buurt Kamperland, KamperlandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 133m²
133m² woonoppervlakte
Al 141 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 89 dagen
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Kamperland

Deze woning uit 1936 combineert oude charme met een hypermodern energielabel A+++. Met 133 m² woonoppervlak is er ruimte genoeg voor een gezin. De vraagprijs van €374.500 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Noord-Beveland van dit formaat.

Kamperland: een dorp aan het Veerse Meer

Kamperland is een rustig dorp op Noord-Beveland, omringd door water en natuur. Het is een plek waar veel ouderen en gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. De sfeer is gemoedelijk; op basis van de beschikbare beoordelingen is er geen specifieke feedback van bewoners, maar de lage misdaadcijfers (31 incidenten) spreken voor zich. De buurt Kamperland biedt een veilige, landelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die om de hoek zit op 133 meter. Ook Aldi is dichtbij, op 408 meter. Kinderen kunnen naar C B S de Kamperschouw, een basisschool op 170 meter lopen. De gemeente Noord-Beveland heeft verder nog twee andere basisscholen binnen vijf kilometer.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Team Versteeg Makelaars en Team Versteeg Makelaars op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 374.500
Prijs per m²€ 2.816
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte56m²
Bouwjaar1936
EnergielabelA+++
BuurtKamperland
WijkKamperland
GemeenteNoord-Beveland

Locatie

A van Heestraat 26, Kamperland

Buurt statistieken

Gegevens uit Kamperland

Inwoners1.745
Mannen52%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kamperland

Woningvoorraad899
Gem. WOZ-waarde€ 280.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen21%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Ruiterplaatweg 5
133m
Aldi
Ruiterplaatweg 6
408m
SPAR
Oostvoorstraat 17
3336m

Scholen

3 binnen 5 km

C B S de Kamperschouw
Basisonderwijs · 115 leerlingen
170m
Openbare Basisschool De Vliete
Basisonderwijs · 95 leerlingen
3058m
SVS de Magdalon
Basisonderwijs · 74 leerlingen
3804m

Veelgestelde vragen

Over A van Heestraat 26, Kamperland

Welk energielabel heeft A van Heestraat 26?

De woning aan A van Heestraat 26 in Kamperland heeft energielabel A+++.

Is €374.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €374.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 133 m² in Kamperland. Het energielabel A+++ is uitzonderlijk zuinig, wat de maandlasten laag houdt. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het hoogst haalbare label. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en vaak beschikt over zonnepanelen of een warmtepomp. De stookkosten zijn daardoor minimaal, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Wat is de ligging van Kamperland?