Twee-onder-één-kap te koop: Boschdijk 926, Eindhoven

Boschdijk 926

Achtse Barrier-Gunterslaer, Eindhoven

€ 1.250.000
Buurt Achtse Barrier-Gunterslaer, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 148m²
31% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een groene omgeving

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Boschdijk ligt in een rustige, groene buurt van Eindhoven. Met 148 m² woonoppervlak en een perceel van 385 m² is er volop ruimte. Het energielabel A++ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Eindhoven.

Achtse Barrier-Gunterslaer: groen en gezellig

De buurt Achtse Barrier-Gunterslaer wordt door bewoners omschreven als een gezellige, groene buurt. Een bewoner zegt: "Gezellige groen buurt dicht bij de stad Eindhoven." Een ander noemt het "een gezellige buurt met veel groen" en waardeert het park om de hoek en de twee kleine winkelcentra. De buurt telt veel eengezinswoningen en is relatief rustig, al is er soms overlast van vliegtuigen en de snelweg.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo op een paar minuten lopen. Ook Albert Heijn en Lidl zijn binnen loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool St. Antonius Abt, die op loopafstand ligt, of naar het voortgezet onderwijs zoals het Stedelijk College Eindhoven. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hendriks Makelaardij Eindhoven aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 8.446
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte385m²
Bouwjaar1969
EnergielabelA++
BuurtAchtse Barrier-Gunterslaer
WijkAchtse Molen
GemeenteEindhoven

Locatie

Boschdijk 926, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.8
Fenny
20-07-2024
Gezellige buurt

Gezellige groen buurt dicht bij de stad Eindhoven

7.8
Fenny
09-07-2023
Gezellige buurt met veel groen

Ik woon hier nu 2 jaar in de Achtste barrier, het is een gezellige buurt met veel groen! Voordelen: - een groot park dichtbij je huis - veel groen - 2 kleine winkelcentra Indebuurt met o.a. Jan Linders en Jumbo Nadelen: - soms overlast van vliegtuigen - dicht bij de snelweg - wat achteraf van de stad Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Achtse Barrier-Gunterslaer

Inwoners3.740
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Achtse Barrier-Gunterslaer

Woningvoorraad1.586
Gem. WOZ-waarde€ 372.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Jumbo
Biarritzplein 37
954m
Albert Heijn
Ardechelaan 5
1379m
Jumbo
Nederlandplein 103
1582m

Scholen

62 binnen 5 km

De Korenaer Eindhoven
Speciaal onderwijs · 293 leerlingen
237m
De Rungraaf
Speciaal onderwijs · 257 leerlingen
258m
Frits Philips mavo • havo • atheneum • gymnasium
Voortgezet onderwijs · 1548 leerlingen
452m

Veelgestelde vragen

Over Boschdijk 926, Eindhoven

Welk energielabel heeft Boschdijk 926?

De woning aan Boschdijk 926 in Eindhoven heeft energielabel A++.

Is de prijs van €1.250.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€538.444) en is de hoogste van de 9 koopwoningen die nu te koop staan. De woning is echter ook groter dan gemiddeld (148 m² vs 113 m²) en heeft een uitstekend energielabel A++. Of de prijs reëel is, hangt af van wat je zoekt: voor een ruime, zuinige woning in een groene buurt betaal je een premium.