Twee-onder-één-kap te koop: de Hoeve 17, Nieuw Heeten

de Hoeve 17

Nieuw Heeten Kern, Raalte

€ 529.000
Buurt Nieuw Heeten Kern, Nieuw HeetenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 204m²
204m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Nieuw Heeten

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2001 staat in het rustige Nieuw Heeten, een dorp in de gemeente Raalte. Met 204 m² woonoppervlak en een perceel van 400 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €529.000 is marktconform voor een woning van dit type in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Raalte.

De buurt: Nieuw Heeten Kern

Nieuw Heeten Kern is een kleine, rustige buurt met ongeveer 750 inwoners. Het is een typische gezinsbuurt: veel eengezinswoningen en relatief weinig eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een landelijk karakter, met een omgevingsadressendichtheid van 165 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er ongetwijfeld gemoedelijk. Meer weten? Bekijk de buurt Nieuw Heeten Kern.

Het dagelijks leven

De basisschool Sint Jozefschool zit om de hoek, op 239 meter afstand. Ook een kinderdagverblijf is vlakbij, op 300 meter. Voor de dagelijkse boodschappen moet je iets verder: de dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 4,5 km afstand, dus een auto is handig. Het treinstation ligt op 7,2 km. De gemeente Raalte biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand (300 m).

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Bosch aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 529.000
Prijs per m²€ 2.593
Woonoppervlakte204m²
Perceeloppervlakte400m²
Bouwjaar2001
EnergielabelB
BuurtNieuw Heeten Kern
WijkNieuw Heeten
GemeenteRaalte

Locatie

de Hoeve 17, Nieuw Heeten

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw Heeten Kern

Inwoners750
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Dorpsstraat 36
4518m
Aldi
Zwartepad 14
6646m
PLUS
Dorpsstraat 20
6668m

Scholen

4 binnen 5 km

Sint Jozefschool
Basisonderwijs · 81 leerlingen
239m
Interconfessionele Basisschool Wereldwijzer
Basisonderwijs · 45 leerlingen
3171m
Basisschool Dijkerhoek
Basisonderwijs · 67 leerlingen
4553m

Veelgestelde vragen

Over de Hoeve 17, Nieuw Heeten

Welk energielabel heeft de Hoeve 17?

De woning aan de Hoeve 17 in Nieuw Heeten heeft energielabel B.

Is €529.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €529.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 2001 met 204 m² woonoppervlak en een perceel van 400 m² in Nieuw Heeten. Energielabel B is redelijk zuinig. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurtdata opgenomen, maar gezien de ruime opzet en het bouwjaar is de prijs in lijn met wat je in deze regio mag verwachten.

Hoe is de bereikbaarheid van Nieuw Heeten?

Nieuw Heeten ligt landelijk, dus een auto is aan te raden. Het treinstation is 7,2 km verderop. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 4,5 km. Voorzieningen zoals een restaurant en basisschool zijn wel op loopafstand (300 meter).

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning, gebouwd in 2001. Met 204 m² woonoppervlak en een perceel van 400 m² biedt het veel ruimte. Het energielabel B betekent dat de woning redelijk energiezuinig is.