Twee-onder-één-kap te koop: Debussylaan 8, Raamsdonksveer

Debussylaan 8

Raamsdonksveer, Geertruidenberg

€ 459.000
Buurt Raamsdonksveer, RaamsdonksveerBekijk buurt
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Raamsdonksveer

Aan de Debussylaan 8 in Raamsdonksveer staat een twee-onder-één-kapwoning uit 1968. Met 111 m² woonoppervlak en een perceel van 253 m² biedt deze woning een fijne basis. De vraagprijs van €459.000 is scherp vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Geertruidenberg.

De buurt: Raamsdonksveer

Raamsdonksveer is een dorpse buurt waar je snel thuis bent. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 8,09. Een bewoner zegt: "Gezellige leuke vriendelijke buurt". Een ander noemt het "Rustig", al is er wel "heel veel hondenpoep op de stoep". De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. Meer over Raamsdonksveer.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn of Lidl, beide om de hoek. De kinderen lopen naar RK Basisschool De Vonder, twee straten verder. Ook bs de Wilsdonck en Openbare Basisschool De Radonkel zijn op loopafstand. Voor een avondje uit zit je zo in de gemeente Geertruidenberg.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ERA Makelaardij Amerstreek aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 459.000
Prijs per m²€ 4.135
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte253m²
Bouwjaar1968
EnergielabelE
BuurtRaamsdonksveer
WijkRaamsdonksveer
GemeenteGeertruidenberg

Locatie

Debussylaan 8, Raamsdonksveer

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.1
AS
10-04-2025
Een saaie boel waar niks gebeurt ideaal voor een rustig leven

Hier wonen een groot variable mensen, van Jonge gezinnen tot ouderen. De huis prijzen zijn aan de duurdere kant maar je ligt ideaal in het dorp, 5km verder zit oosterhout aan de ene kant, hank en dussen aan de Ander, en je zit op loop afstand van de echte oudste stad van nederland (geertruidenberg), de mensen zijn vriendelijk net als in meeste dorpen in brabant en er is best veel te doen in de buurt. Je kan overal komen met een scooter of fiets.

8.9
Jhp
30-12-2024
Gezellige leuke vriendelijke buurt

De mensen zijn allemaal even aardig Ik zit in een verzorgingshuis en de buurt is erg begaan met ons

7.3
Ryanne
30-05-2024
Rustig

Iedereen is een beetje op zichzelf. Nadeel is wel dat er heel veel honden poep op de stoep ligt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Raamsdonksveer

Inwoners6.790
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Raamsdonksveer

Woningvoorraad3.182
Gem. WOZ-waarde€ 334.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
het Anker 7
785m
Lidl
Touwbaan 36
795m
PLUS
Burgemeester Krijgsmangeerde 7
974m

Scholen

13 binnen 5 km

RK Basisschool De Vonder
Basisonderwijs · 200 leerlingen
122m
bs de Wilsdonck
Basisonderwijs · 205 leerlingen
925m
Openbare Basisschool De Radonkel
Basisonderwijs · 61 leerlingen
1010m

Veelgestelde vragen

Over Debussylaan 8, Raamsdonksveer

Welk energielabel heeft Debussylaan 8?

De woning aan Debussylaan 8 in Raamsdonksveer heeft energielabel E.

Is €459.000 een eerlijke prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €459.000 ligt 32% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€674.444). De woning is met 111 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 269 m², wat de lagere prijs verklaart. Het energielabel E is minder zuinig, maar de prijs per m² (€4.135) is hoger dan het buurtgemiddelde van €3.185. Het is een marktconforme prijs voor een woning van dit type en formaat.

Hoe is de buurt om in te wonen?

Raamsdonksveer scoort een 8,09 op basis van drie bewonersreviews. Bewoners noemen het een gezellige, vriendelijke buurt, maar ook rustig en soms wat saai. Er wonen veel ouderen en eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. Een nadeel dat genoemd wordt is hondenpoep op de stoep.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel E. Dat betekent dat de isolatie en installaties niet optimaal zijn, en je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. In de buurt heeft 20% van de koopwoningen label A of beter, dus deze woning scoort onder het gemiddelde.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. RK Basisschool De Vonder ligt op 122 meter, bs de Wilsdonck op 925 meter en Openbare Basisschool De Radonkel op 1010 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Raamsdonksveer, op 1,6 km afstand.

Hoe is het met de voorzieningen in de buurt?

Supermarkten zijn dichtbij: Albert Heijn en Lidl op ongeveer 800 meter, PLUS op 974 meter. Ook een restaurant, bibliotheek en park zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 16,2 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt werden afgelopen periode 25 woningen verkocht met een gemiddelde looptijd van 77 dagen. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar niet uitzonderlijk. De woningmarkt is hier relatief rustig.