Twee-onder-één-kap te koop: Dillenburglaan 4, Velp (Ge)
Verkocht onder voorbehoud
KopenRheden2-onder-1-kapwoningenDillenburglaan 4

Dillenburglaan 4

Velp-Noord boven spoorlijn, Rheden

€ 937.500
Buurt Velp-Noord boven spoorlijn, Velp (Ge)Bekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 280m²
66% groter dan gemiddeld in de buurt
Lidl op 400m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Velp

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Dillenburglaan 4 in Velp (Ge) ademt de sfeer van de jaren dertig, met een flinke oppervlakte van 280 m² en een perceel van 590 m². Het energielabel D vraagt om aandacht, maar de ruime opzet biedt veel mogelijkheden. Met een vraagprijs van €937.500 ligt deze woning aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Rheden.

Buurt Velp-Noord boven spoorlijn

De buurt Velp-Noord boven spoorlijn is rustig en groen, met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Velp Noord is een fijne buurt om in op te groeien. Het is rustig, maar toch heb je alles dichtbij." De buurt Velp-Noord boven spoorlijn telt ruim 7.600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt kent een bovengemiddeld aandeel eengezinswoningen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je brood bij de Lidl om de hoek (400 m) of bij de Albert Heijn (426 m). Voor de kinderen is IKC Dorpsschool Rozendaal twee straten verder (737 m), en de Julianaschool op tien minuten lopen (1,3 km). Het voortgezet onderwijs zit op loopafstand bij Het Rhedens Rozendaal (859 m). De gemeente Rheden biedt een groene omgeving met parken en bossen vlakbij.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Franke & Van der Aa Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 937.500
Prijs per m²€ 3.348
Woonoppervlakte280m²
Perceeloppervlakte590m²
Bouwjaar1935
EnergielabelD
BuurtVelp-Noord boven spoorlijn
WijkVelp
GemeenteRheden

Locatie

Dillenburglaan 4, Velp (Ge)

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
TorT
27-02-2025
Gezzelig

Velp Noord is een fijne buurt om in op te groeien. Het is rustig, maar toch heb je alles dichtbij. De speeltuin is altijd druk met kinderen, en het park is perfect voor een fietstochtje of om te chillen met vrienden. Er zijn veel groene plekken, dus het is lekker wandelen, vooral in de zomer. De mensen zijn over het algemeen vriendelijk, al ken je niet iedereen. Wat ik echt fijn vind, is dat je makkelijk naar de stad kunt, maar het toch niet te druk is. Je merkt wel dat er steeds meer nieuwe huizen worden gebouwd, wat de sfeer een beetje verandert, maar ik denk dat het een goede verandering is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Velp-Noord boven spoorlijn

Inwoners7.630
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Velp-Noord boven spoorlijn

Woningvoorraad3.625
Gem. WOZ-waarde€ 501.000
Koopwoningen70%
Huurwoningen30%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Lidl
Nordlaan 33
400m
Albert Heijn
Hoofdstraat 232
426m
Jumbo
IJsselstraat 30
907m

Scholen

37 binnen 5 km

IKC Dorpsschool Rozendaal
Basisonderwijs · 216 leerlingen
737m
Het Rhedens Rozendaal
Voortgezet onderwijs · 852 leerlingen
859m
Julianaschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 484 leerlingen
1300m

Veelgestelde vragen

Over Dillenburglaan 4, Velp (Ge)

Welk energielabel heeft Dillenburglaan 4?

De woning aan Dillenburglaan 4 in Velp (Ge) heeft energielabel D.

Is de vraagprijs van €937.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 34% boven het buurtgemiddelde van €701.318, maar de woning is met 280 m² ook 66% groter dan het gemiddelde (169 m²). De mediaanprijs in de buurt is €695.000. Of de prijs reëel is, hangt af van de staat en afwerking, maar de prijs per m² (€3.348) ligt onder het buurtgemiddelde van €4.256.

Wat is de sfeer in de buurt Velp-Noord boven spoorlijn?

Bewoners omschrijven de buurt als rustig en groen, met veel speeltuinen en parken. Het is een fijne plek om op te groeien, met vriendelijke mensen en goede bereikbaarheid van de stad. Er worden wel steeds meer nieuwe huizen gebouwd, wat de sfeer langzaam verandert.

Hoe is het energielabel D te duiden?

Energielabel D betekent dat de woning gemiddeld isoleert. In de buurt heeft 60% van de woningen een label D of lager. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een zuiniger label, maar het is niet extreem. Het bouwjaar 1935 verklaart het label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC Dorpsschool Rozendaal (737 m) en Julianaschool (1,3 km). Voor voortgezet onderwijs is Het Rhedens Rozendaal op 859 m. Ook is er een kinderdagverblijf op 500 m.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,2 km afstand, ongeveer vijftien minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar Arnhem of verder.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1935?

Een woning uit 1935 kan aandachtspunten hebben zoals enkel glas, verouderde installaties of vochtproblemen. Het energielabel D wijst op matige isolatie.

Franke & Van der Aa Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.