Twee-onder-één-kap te koop: Duinwetering 13, Noordwijk (Zh)
KopenNoordwijk2-onder-1-kapwoningenDuinwetering 13

Duinwetering 13

Boerenburg West, Noordwijk

€ 839.000
Buurt Boerenburg West, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 138m²
138m² woonoppervlakte
Lidl op 254m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Duinwetering in Noordwijk ademt rust en ruimte. Met 138 m² woonoppervlak en een perceel van 440 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1972 heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €839.000 is marktconform voor een woning van dit type in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Noordwijk.

Boerenburg West: een groene, rustige wijk

De woning ligt in de buurt Boerenburg West, een wijk met veel eengezinswoningen (77%) en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt telt ruim 1100 inwoners, waarvan een kwart 65 jaar of ouder. Het is er rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (44 misdrijven per jaar) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2 personen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die om de hoek zit. Ook de Dirk en Vomar zijn op fietsafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen als De Regenboog of de Rooms Katholieke Basisschool Andreas, beide op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs is Teylingen College Leeuwenhorst dichtbij. De gemeente Noordwijk biedt verder voldoende voorzieningen zoals een bibliotheek en restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bonnike Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 839.000
Prijs per m²€ 6.080
Woonoppervlakte138m²
Perceeloppervlakte440m²
Bouwjaar1972
EnergielabelD
BuurtBoerenburg West
WijkNoordwijk Binnen
GemeenteNoordwijk

Locatie

Duinwetering 13, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Boerenburg West

Inwoners1.135
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Lidl
Rederijkersplein 8-11
254m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1000m
Vomar
Bomstraat 19
1212m

Scholen

13 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
1867m
De Regenboog
Basisonderwijs · 343 leerlingen
2968m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
3020m

Veelgestelde vragen

Over Duinwetering 13, Noordwijk (Zh)

Welk energielabel heeft Duinwetering 13?

De woning aan Duinwetering 13 in Noordwijk (Zh) heeft energielabel D.

Is €839.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €839.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 138 m² in Noordwijk. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er mogelijk nog investeringen nodig zijn voor verduurzaming. Vergelijkbaar aanbod in de buurt ligt vaak in dezelfde prijsklasse.

Hoe is de buurt Boerenburg West om in te wonen?

Boerenburg West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Er is weinig criminaliteit en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,8 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier met de fiets.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Regenboog (0,3 km) en de Rooms Katholieke Basisschool Andreas (0,3 km). Voor voortgezet onderwijs is Teylingen College Leeuwenhorst op 1,9 km afstand.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1972?

Een woning uit 1972 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld dak, kozijnen of installaties. Het energielabel D wijst op matige isolatie, dus isolerende maatregelen kunnen de energiekosten verlagen.

Wat is de ligging ten opzichte van het centrum van Noordwijk?

De woning ligt in Boerenburg West, een rustige woonwijk. Het centrum van Noordwijk is op ongeveer 2 km afstand, goed bereikbaar met de fiets of auto. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl op 0,3 km.

Bonnike Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar