Twee-onder-één-kap te koop: Gooischedreef 3, Blaricum
KopenBlaricum2-onder-1-kapwoningenGooischedreef 3

Gooischedreef 3

Blaricummermeent, Blaricum

€ 1.039.000
Buurt Blaricummermeent, BlaricumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 155m²
155m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Blaricummermeent

Deze woning uit 2017 voelt ruim en licht, met 155 m² woonoppervlak en een energielabel A. De wijk is rustig en groen. De prijs van €1.039.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Blaricum van deze kwaliteit.

De buurt Blaricummermeent

Blaricummermeent is een ruime, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 3530 inwoners, vooral gezinnen met kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien. De buurt Blaricummermeent is rustig en kindvriendelijk.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS (om de hoek), Coop (twee straten verder) of Albert Heijn (tien minuten lopen). Basisscholen zoals PCBS De Ark en De Springplank zijn op loopafstand. De gemeente Blaricum biedt een goede mix van rust en voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KAPPELLE MAKELAARS HUIZEN aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.039.000
Prijs per m²€ 6.703
Woonoppervlakte155m²
Perceeloppervlakte372m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA
BuurtBlaricummermeent
WijkBlaricum
GemeenteBlaricum

Locatie

Gooischedreef 3, Blaricum

Buurt statistieken

Gegevens uit Blaricummermeent

Inwoners3.530
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Oostermeent Oost 62
915m
Coop
Hooibrug 1
940m
Albert Heijn
Oostermeent-Zuid 48
1020m

Scholen

24 binnen 5 km

PCBS De Ark
Basisonderwijs · 268 leerlingen
545m
De Wijngaard
Speciaal onderwijs · 144 leerlingen
651m
De Springplank
Basisonderwijs · 513 leerlingen
765m

Veelgestelde vragen

Over Gooischedreef 3, Blaricum

Welk energielabel heeft Gooischedreef 3?

De woning aan Gooischedreef 3 in Blaricum heeft energielabel A.

Is €1.039.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een twee-onder-één-kapwoning uit 2017 met 155 m² woonoppervlak, een perceel van 372 m² en energielabel A in Blaricummermeent is dit een marktconforme prijs. De woning is relatief nieuw en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van Blaricummermeent?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals PLUS en Coop. Ook zijn er basisscholen en kinderdagverblijven in de buurt. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Blaricum of Huizen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit komt door goede isolatie en moderne installaties. Je kunt lage energiekosten verwachten.