Twee-onder-één-kap te koop: Hof te Zandeplein 9, Kloosterzande
KopenHulst2-onder-1-kapwoningenHof te Zandeplein 9

Hof te Zandeplein 9

Molenstraat, Hulst

€ 185.000
Buurt Molenstraat, KloosterzandeBekijk buurt
PLUS op 367m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Kloosterzande

Deze woning uit 1900 ademt sfeer en karakter. Met 63 m² woonoppervlak is het een compacte, maar fijne plek. De woning staat in een rustige straat in Kloosterzande, een dorp in Zeeuws-Vlaanderen. De vraagprijs van €185.000 is aan de lage kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Hulst.

Buurt Molenstraat

De woning ligt in de buurt Molenstraat. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. De bevolking is gemiddeld wat ouder: 31% is 65 jaar of ouder. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek ligt. Ook basisschool 't Getij is op loopafstand. De omgeving is rustig en groen. De gemeente Hulst biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en huisartsenpraktijk.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kuub Makelaars Zeeuws Vlaanderen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 185.000
Prijs per m²€ 2.937
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte93m²
Bouwjaar1900
EnergielabelG
BuurtMolenstraat
WijkKloosterzande
GemeenteHulst

Locatie

Hof te Zandeplein 9, Kloosterzande

Buurt statistieken

Gegevens uit Molenstraat

Inwoners910
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Molenstraat

Woningvoorraad458
Gem. WOZ-waarde€ 258.000
Koopwoningen88%
Huurwoningen11%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Marijkeplein 9
367m
SPAR
Esdoornstraat 15
5490m
Aldi
Sluisweg 26
8951m

Scholen

2 binnen 5 km

't Getij
Basisonderwijs · 231 leerlingen
646m
Basisschool De Oostvogel
Basisonderwijs · 42 leerlingen
3677m

Veelgestelde vragen

Over Hof te Zandeplein 9, Kloosterzande

Welk energielabel heeft Hof te Zandeplein 9?

De woning aan Hof te Zandeplein 9 in Kloosterzande heeft energielabel G.

Is €185.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €185.000 ligt fors onder het gemiddelde in de buurt (€360.100) en ook onder de laagste prijs van €219.500. De woning is met 63 m² wel kleiner dan gemiddeld (131 m²) en heeft energielabel G, wat duidt op hoge stookkosten. De prijs is daarmee marktconform voor een woning die opknapwerk nodig heeft.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge energiekosten kunt verwachten. In de buurt heeft 40% van de woningen een label D of lager.

Hoe is de buurt Molenstraat om in te wonen?

De buurt is rustig en heeft veel eengezinswoningen (91%). Het is een dorpse omgeving met een gemiddelde leeftijd van 45+. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de PLUS-supermarkt en basisschool 't Getij zijn dichtbij. Het treinstation is ver weg (44 km), dus je bent aangewezen op de auto.