Twee-onder-één-kap te koop: IJsseldijk 327, Krimpen Aan Den Ijssel

IJsseldijk 327

Kortland-Noord, Krimpen aan den IJssel

€ 469.000
Buurt Kortland-Noord, Krimpen Aan Den IjsselBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning aan de IJsseldijk

Deze woning uit 1940 ademt de sfeer van een klassiek dijkhuis. Met 120 m² woonoppervlak en een perceel van 231 m² is er ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €469.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Krimpen aan den IJssel.

Kortland-Noord: een rustige, christelijke buurt

De buurt Kortland-Noord is een veilige en rustige wijk, waar bewoners elkaar groeten op straat. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 8,4. Een bewoner zegt: "Erg gezellig altijd even gedag zeggen als je langs iemand loopt en alle winkels en evenementen zijn goed te bekijken." Een ander noemt het "veilig en rustig", maar merkt op dat het een erg christelijk dorp is. De buurt telt veel 65-plussers en een mix van huishoudens.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo of PLUS, beide op twee straten verder. Ook de Ekoplaza en Albert Heijn zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar de Admiraal De Ruyterschool of de protestants-christelijke basisschool de Horizon, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs zijn het Comenius College en het Krimpenerwaard College dichtbij. De gemeente Krimpen aan den IJssel biedt verder een park op loopafstand en diverse restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Herk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 469.000
Prijs per m²€ 3.908
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte231m²
Bouwjaar1940
BuurtKortland-Noord
WijkKrimpen aan den IJssel
GemeenteKrimpen aan den IJssel

Locatie

IJsseldijk 327, Krimpen Aan Den Ijssel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.4
Justin
30-06-2024
Leuke buurt

Erg gezellig altijd even gedag zeggen als je langs iemand loopt en alle winkels en evenementen zijn goed te bekijken.

8.4
Goran
23-12-2023
Veilig en rustig

Ik woon al 20 jaar in deze buurt en ben hier opgegroeid. Ik kan zonder bang te zijn mijn auto laten draaien voor de deur als ik eventjes naar binnen moet. Het is wel een erg christelijk dorp en daar moet je wel aan wennen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kortland-Noord

Inwoners7.340
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Kortland-Noord

Woningvoorraad3.322
Gem. WOZ-waarde€ 316.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Jumbo
Koperwiek 35
680m
Ekoplaza
Koperwiek 19
680m
PLUS
Slotplein 16
689m

Scholen

89 binnen 5 km

Admiraal De Ruyterschool
Basisonderwijs · 226 leerlingen
510m
Protestants Christelijke Basisschool de Horizon
Basisonderwijs · 372 leerlingen
616m
Montessorischool Capelle
Basisonderwijs · 393 leerlingen
616m

Veelgestelde vragen

Over IJsseldijk 327, Krimpen Aan Den Ijssel

Is €469.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €469.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€494.602) en de mediaan (€412.250). De gemiddelde prijs per m² in Kortland-Noord is €4.030, terwijl deze woning €3.908 per m² kost. Dat is marktconform, zeker gezien het ruime perceel van 231 m².

Hoe is de buurt Kortland-Noord om in te wonen?

Kortland-Noord is een rustige, veilige buurt met een gemiddelde score van 8,4 uit twee bewonersreviews. Bewoners waarderen de gezelligheid en het feit dat je elkaar groet. Het is een christelijk dorp, waar je aan moet wennen als je niet uit die achtergrond komt. De buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand.

Wat is de staat van de woning qua energielabel?

In de buurt heeft 42,9% van de koopwoningen een label D of lager, en 28,6% label B.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: de Admiraal De Ruyterschool (510 m) en de protestants-christelijke basisschool de Horizon (616 m). Voor voortgezet onderwijs zijn het Comenius College (639 m) en het Krimpenerwaard College (672 m) dichtbij.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 6,7 km afstand, dus dat is niet vlakbij. Over busverbindingen zijn geen specifieke gegevens bekend. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2453), wat duidt op een stedelijke omgeving met waarschijnlijk goede buslijnen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1940 met een woonoppervlak van 120 m² en een perceel van 231 m². Het bouwjaar geeft de woning een karakteristieke uitstraling, maar kan ook betekenen dat er onderhoud nodig is.

Van Herk Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Van Herk Makelaars
vanherk.nl
Bekijk
Van Herk Makelaars Krimpen aan den IJssel
funda.nl
Bekijk
Van Herk Makelaars Krimpen aan den IJssel
huispedia.nl
Bekijk