Twee-onder-één-kap te koop: Laantje van Alberts 8, Blaricum
KopenBlaricum2-onder-1-kapwoningenLaantje van Alberts 8

Laantje van Alberts 8

Blaricummermeent, Blaricum

€ 1.065.000
Buurt Blaricummermeent, BlaricumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 129m²
129m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een moderne twee-onder-één-kapwoning in Blaricum

Deze woning uit 2020 ademt moderne luxe en duurzaamheid. Met energielabel A++ en een woonoppervlak van 129 m² is het een comfortabel thuis. De woning staat in de rustige buurt Blaricummermeent, een groene wijk met veel gezinnen. De vraagprijs van €1.065.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Blaricum.

Buurt Blaricummermeent

Blaricummermeent is een jonge, ruime wijk met veel groen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het merendeel is koop. Het is een kindvriendelijke buurt, met veel speelplekken. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er nog geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich: veel gezinnen met kinderen en een rustige sfeer. De buurt Blaricummermeent is een fijne plek om te wonen.

Leven in de straat

In de ochtend loop je naar basisschool De Springplank, die om de hoek ligt. Voor de dagelijkse boodschappen fiets je twee straten verder naar PLUS of Albert Heijn. Ook kinderdagverblijven en een restaurant zijn op loopafstand. De gemeente Blaricum biedt een complete woonomgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VOS & MUNDT MAKELAARS op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.065.000
Prijs per m²€ 8.256
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte275m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA++
BuurtBlaricummermeent
WijkBlaricum
GemeenteBlaricum

Locatie

Laantje van Alberts 8, Blaricum

Buurt statistieken

Gegevens uit Blaricummermeent

Inwoners3.530
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Oostermeent Oost 62
1381m
Albert Heijn
Oostermeent-Zuid 48
1476m
Coop
Hooibrug 1
1596m

Scholen

21 binnen 5 km

De Springplank
Basisonderwijs · 513 leerlingen
478m
De Wijngaard
Speciaal onderwijs · 144 leerlingen
768m
PCBS De Ark
Basisonderwijs · 268 leerlingen
1004m

Veelgestelde vragen

Over Laantje van Alberts 8, Blaricum

Welk energielabel heeft Laantje van Alberts 8?

De woning aan Laantje van Alberts 8 in Blaricum heeft energielabel A++.

Is €1.065.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.065.000 is marktconform voor een moderne twee-onder-één-kapwoning in Blaricummermeent. Het energielabel A++ en het bouwjaar 2020 maken de woning zeer zuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A++?

Energielabel A++ is het hoogste label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. De woning is in 2020 gebouwd, dus voldoet aan de nieuwste isolatie- en installatienormen.

Wat voor buurt is Blaricummermeent?

Blaricummermeent is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een kindvriendelijke buurt met veel speelplekken en voorzieningen op loopafstand. De meeste woningen zijn koopwoningen en er wonen veel gezinnen.