Twee-onder-één-kap te koop: Nijhofflaan 67, Blaricum
Verkocht onder voorbehoud
KopenBlaricum2-onder-1-kapwoningenNijhofflaan 67

Nijhofflaan 67

Blaricummermeent, Blaricum

€ 1.389.000
Buurt Blaricummermeent, BlaricumBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Blaricummermeent

Deze ruime woning uit 2020 ademt moderne luxe en comfort. Met 217 m² woonoppervlak en een perceel van 291 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat staat voor een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €1.389.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Blaricum.

De buurt Blaricummermeent

Blaricummermeent is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Van de 1.189 woningen is 83% eengezinswoning en 69% koop. De buurt telt 3.530 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 3,0. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een doorsnee inkomen en veel kinderen. Bekijk ook de buurt Blaricummermeent voor meer informatie.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op 1,4 km afstand, of bij Albert Heijn op 1,5 km. Ook Coop, Jumbo en Boni zijn binnen 2,3 km te vinden. Basisschool De Springplank zit op 500 meter lopen, en PCBS De Ark op 1 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 1,8 km. De gemeente Blaricum biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Floberg Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 oktober 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.389.000
Prijs per m²€ 6.401
Woonoppervlakte217m²
Perceeloppervlakte291m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtBlaricummermeent
WijkBlaricum
GemeenteBlaricum

Locatie

Nijhofflaan 67, Blaricum

Buurt statistieken

Gegevens uit Blaricummermeent

Inwoners3.530
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Oostermeent Oost 62
1374m
Albert Heijn
Oostermeent-Zuid 48
1471m
Coop
Hooibrug 1
1561m

Scholen

21 binnen 5 km

De Springplank
Basisonderwijs · 513 leerlingen
517m
De Wijngaard
Speciaal onderwijs · 144 leerlingen
781m
PCBS De Ark
Basisonderwijs · 268 leerlingen
993m

Veelgestelde vragen

Over Nijhofflaan 67, Blaricum

Welk energielabel heeft Nijhofflaan 67?

De woning aan Nijhofflaan 67 in Blaricum heeft energielabel A.

Is €1.389.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.389.000 is aan de hoge kant, maar past bij een moderne twee-onder-één-kapwoning uit 2020 met energielabel A in Blaricummermeent. De woning heeft 217 m² woonoppervlak en een perceel van 291 m². Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in deze omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van Blaricummermeent?

Blaricummermeent is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 10 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op busverbindingen. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij.

Wat voor type woning is dit precies?

Dit is een twee-onder-één-kapwoning, gebouwd in 2020. Het is een moderne, ruime woning met een woonoppervlak van 217 m² en een perceel van 291 m². Het energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat lagere stookkosten met zich meebrengt.