Twee-onder-één-kap te koop: Rozenlaan 9, Breda
Onder bod

Rozenlaan 9

Ginneken, Breda

€ 798.000
Buurt Ginneken, BredaBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 167m²
23% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Rozenlaan ademt de charme van 1933. Met 167 m² woonoppervlak en een perceel van 190 m² is er ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €798.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Breda, maar de ligging in het gewilde Ginneken rechtvaardigt dat.

Buurt Ginneken

Ginneken is een geliefde buurt in Breda, met een dorps karakter en veel groen. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 9,06. Een bewoner zegt: "Ik woon hier nog niet heel erg lang, ik denk nu een halfjaar, maar ik voel me gelijk op mijn plek. Het mastbos ligt echt om de hoek voor een heerlijke wandeling, net als het Ginniken plein voor leuke restaurantjes, café’s." Een ander noemt het "een heerlijke buurt om te wonen!" De buurt Ginneken telt veel eengezinswoningen en koopwoningen, en de inkomens zijn doorsnee.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (5 minuten lopen) of de Aldi twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen is de Katholieke Basisschool Laurentius naast de deur, en de Dr. De Visserschool op loopafstand. Het Mastbos is vlakbij voor een wandeling, en het Ginneken plein met restaurants en café’s is om de hoek. De gemeente Breda biedt verder alle stedelijke voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DietvorstBorman Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 798.000
Prijs per m²€ 4.778
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte190m²
Bouwjaar1933
EnergielabelC
BuurtGinneken
WijkBreda zuid-oost
GemeenteBreda

Locatie

Rozenlaan 9, Breda

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 5 bewoners

10
Edie
20-10-2025
Perfect wonen in het Ginniken

Ik woon hier nog niet heel erg lang, ik denk nu een halfjaar, maar ik voel me gelijk op mijn plek. Het mastbos ligt echt om de hoek voor een heerlijke wandeling, net als het Ginniken plein voor leuke restaurantjes, café’s. De Albert Heijn is echt 5 minuten fietsen, of een kwartiertje lopen. Het station 15-20 minuten fietsen. Er zijn hier veel grote mooie huizen te bewonderen, de sfeer voelt erg dorps en het is allemaal erg prachtig. Ook voelt het veilig.

8.1
Suzanne
07-07-2025
Gezellig

Een heerlijke buurt om te wonen!

9.6
Britt
18-09-2024
Gezellig en mooi

In het Ginneken is altijd wat te doen. Van supermarkt tot terras tot het bos, alles heb je in je omgeving als je hier woont. Het is een mooie en veilige buurt om te wonen en ik voel me er fijn en thuis. Veel voorzieningen in de buurt en op 10 minuten fietsen van het centrum van Breda.

9.1
Britt
13-11-2023
Gezellig

Het ginneken is een gezellige buurt met van alles dichtbij. Supermarkt, winkels, scholen, de stad en gezellige terrasjes. Markdal en het mastbos zijn heel fijn en mooi om in te wandelen.

8.4
Marij
18-08-2023
Super fijne en gezellige buurt. Karakteristiek

Super fijne buurt. De huizen zijn oud en statig. Genieg groen in de omgeving voor een fiets of wandeltocht. Winkels zijn op loop afstand.

Buurt statistieken

Gegevens uit Ginneken

Inwoners5.435
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Ginneken

Woningvoorraad2.473
Gem. WOZ-waarde€ 630.000
Koopwoningen78%
Huurwoningen22%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Albert Heijn
Valkeniersplein 2B
531m
Albert Heijn
Ginnekenweg 46
614m
Aldi
Allerheiligenweg 85
916m

Scholen

60 binnen 5 km

Katholieke Basisschool Laurentius
Basisonderwijs · 701 leerlingen
235m
Dr. De Visserschool
Basisonderwijs · 450 leerlingen
411m
Curio de rotonde
Voortgezet onderwijs · 351 leerlingen
555m

Veelgestelde vragen

Over Rozenlaan 9, Breda

Welk energielabel heeft Rozenlaan 9?

De woning aan Rozenlaan 9 in Breda heeft energielabel C.

Is €798.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €798.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€653.111) en ook boven de mediaan (€649.000). Wel is het een ruime twee-onder-één-kapwoning van 167 m² in een gewilde buurt. De gemiddelde prijs per m² in Ginneken is €5.437, wat deze woning op €4.778 per m² brengt, iets onder het gemiddelde. De prijs is aan de hoge kant, maar niet onrealistisch gezien de locatie en het formaat.

Hoe is de sfeer in de buurt Ginneken?

Bewoners geven Ginneken een 9,06 en beschrijven het als dorps, veilig en gezellig. Het Mastbos en het Ginneken plein met restaurants en café’s zijn dichtbij. Er zijn veel grote, mooie huizen en de buurt voelt prachtig aan. Een bewoner zegt: "Het is een mooie en veilige buurt om te wonen en ik voel me er fijn en thuis."

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Katholieke Basisschool Laurentius (235 m) en Dr. De Visserschool (411 m) zijn het dichtstbij. Voor voortgezet onderwijs is Curio de rotonde op 555 m. Ook zijn er kinderdagverblijven om de hoek (0,3 km).

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation van Breda ligt op 3,9 km afstand, ongeveer 15-20 minuten fietsen. Dat is prima voor woon-werkverkeer, al is de auto of fiets handiger dan lopen.

Wat voor energielabel heeft de woning en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig: je stookkosten zullen gemiddeld zijn. In de buurt heeft 20% van de koopwoningen label C, en 60% heeft een lager label (D of slechter). Deze woning scoort dus beter dan veel andere huizen in Ginneken.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Albert Heijn zit op 531 m (5 minuten lopen) en een andere Albert Heijn op 614 m. Ook zijn er een Aldi (916 m) en Lidl (1,1 km) binnen handbereik. Voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver.