Twee-onder-één-kap te koop: Slijkenburg 17, Slijkenburg

Slijkenburg 17

Slijkenburg-Spanga, Weststellingwerf

€ 329.000
Buurt Slijkenburg-Spanga, SlijkenburgBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Slijkenburg

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Slijkenburg 17 ademt de sfeer van het Friese platteland. Met 91 m² woonoppervlak en een perceel van 179 m² biedt het een fijne basis, midden in de natuur. De woning uit 1930 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €329.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Weststellingwerf.

De buurt Slijkenburg-Spanga

Slijkenburg-Spanga is een kleine, rustige buurt met 240 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en de huizen bijna allemaal koopwoningen zijn. De omgeving is groen en stil. De buurt Slijkenburg-Spanga heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat je direct merkt aan de ruimte om je heen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de SPAR, al is die wel 7,5 km verderop. Voor de dagelijkse boodschappen rijd je naar de PLUS of Poiesz. De dichtstbijzijnde basisschool is de Burgemeester de Ruiterschool op 2 km afstand, en ook OBS De Aventurijn en AZS de Wissel zijn binnen 5 km te vinden. De gemeente Weststellingwerf biedt een landelijke levensstijl met voorzieningen op rijafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij De Munt aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 329.000
Prijs per m²€ 3.615
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte179m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtSlijkenburg-Spanga
WijkScherpenzeel-Spanga
GemeenteWeststellingwerf

Locatie

Slijkenburg 17, Slijkenburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Slijkenburg-Spanga

Inwoners240
Mannen54%
Vrouwen48%

Supermarkten

0 binnen 5 km

SPAR
Duimstraat 51
7502m
PLUS
Hoofdstraat 5
8964m
Poiesz
Sluisweg 3
9563m

Scholen

3 binnen 5 km

Burgemeester de Ruiterschool
Basisonderwijs · 83 leerlingen
2104m
OBS De Aventurijn
Basisonderwijs · 120 leerlingen
4476m
AZS de Wissel
Basisonderwijs · 187 leerlingen
4918m

Veelgestelde vragen

Over Slijkenburg 17, Slijkenburg

Welk energielabel heeft Slijkenburg 17?

De woning aan Slijkenburg 17 in Slijkenburg heeft energielabel C.

Is €329.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €329.000 voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1930 met 91 m² en energielabel C is marktconform voor de regio. In de buurt Slijkenburg-Spanga zijn de meeste woningen koopwoningen, en de prijs ligt in lijn met wat je voor dit type woning in een landelijke omgeving mag verwachten.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. Het is een gemiddeld label voor een woning uit 1930. Je kunt verwachten dat de stookkosten niet extreem hoog zijn, maar ook niet minimaal. Het is een goed uitgangspunt om eventueel te verduurzamen.

Wat voor leven is er in de buurt Slijkenburg-Spanga?

Het is een rustige, kleine buurt met 240 inwoners, veelal gezinnen. De omgeving is groen en er is weinig stedelijke drukte. Er zijn geen reviews van bewoners beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, gezinsgerichte gemeenschap zien.