Twee-onder-één-kap te koop: van Haestrechtstraat 24, Kaatsheuvel
KopenLoon op Zand2-onder-1-kapwoningenvan Haestrechtstraat 24

van Haestrechtstraat 24

Het Hoekske, Loon op Zand

€ 157.000
Buurt Het Hoekske, KaatsheuvelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Het Hoekske

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de van Haestrechtstraat 24 in Kaatsheuvel ademt de sfeer van de jaren zestig. Met 136 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 8997 m² is het een woning met een enorme tuin. De vraagprijs van €157.000 is aan de lage kant voor een woning van dit formaat, zeker vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Loon op Zand.

Buurt Het Hoekske

Het Hoekske is een rustige buurt in Kaatsheuvel-Oost, met 295 inwoners. De buurt bestaat vrijwel alleen uit eengezinswoningen (97%) en veel koopwoningen (87%). Het is een groene omgeving, met een park of plantsoen op 1,4 km afstand. De buurt Het Hoekske heeft een dorps karakter.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Albert Heijn (om de hoek, 1,6 km) of PLUS (1,8 km). Voor de kinderen is RK Basisschool De Vaert twee straten verder (1,1 km). Ook Juliana v Stolbergschool en Basisschool Pater van der Geld zijn op loopafstand (circa 2 km). De gemeente Loon op Zand biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 0,9 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Velder Vastgoed op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 157.000
Prijs per m²€ 1.154
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte8997m²
Bouwjaar1960
EnergielabelD
BuurtHet Hoekske
WijkKaatsheuvel-Oost
GemeenteLoon op Zand

Locatie

van Haestrechtstraat 24, Kaatsheuvel

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Hoekske

Inwoners295
Mannen49%
Vrouwen53%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Gasthuisstraat 124
1568m
PLUS
Reigerbosweg 2
1761m
Jumbo
Hoofdpoort 22
1775m

Scholen

24 binnen 5 km

RK Basisschool De Vaert
Basisonderwijs · 265 leerlingen
1108m
Juliana v Stolbergschool
Basisonderwijs · 356 leerlingen
2052m
Basisschool Pater van der Geld
Basisonderwijs · 298 leerlingen
2101m

Veelgestelde vragen

Over van Haestrechtstraat 24, Kaatsheuvel

Welk energielabel heeft van Haestrechtstraat 24?

De woning aan van Haestrechtstraat 24 in Kaatsheuvel heeft energielabel D.

Is €157.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €157.000 is aan de lage kant voor een twee-onder-één-kapwoning van 136 m² met een perceel van 8997 m². Het energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1960. De prijs is marktconform voor de buurt Het Hoekske, waar veel koopwoningen staan.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 8997 m², wat uitzonderlijk groot is voor een woning in deze prijsklasse. Dit biedt veel mogelijkheden voor een ruime tuin, moestuin of zelfs een kleine hobbyweide. Houd er rekening mee dat onderhoud van zo'n groot perceel tijd en geld kost.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,3 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto. Kaatsheuvel is vooral aangewezen op de auto of bus voor openbaar vervoer.