Twee-onder-één-kap te koop: Vijverweg 3, Wassenaar

Vijverweg 3

De Kieviet, Wassenaar

€ 1.565.000
Buurt De Kieviet, WassenaarBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 221m²
221m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in De Kieviet

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Vijverweg in Wassenaar ademt rust en ruimte. Met 221 m² woonoppervlak op een perceel van 810 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1973 heeft energielabel C en is in de loop der jaren goed onderhouden. De vraagprijs van €1.565.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt, zeker vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Wassenaar.

De Kieviet: een groene, rustige woonwijk

De Kieviet is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen. De buurt telt zo'n 1300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt De Kieviet staat bekend om zijn ruime opzet en lage dichtheid.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de SPAR express, op drie kilometer afstand. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook Ekoplaza, Jumbo, PLUS en Albert Heijn binnen een straal van 3,5 kilometer. De Stichting Kievietschool is om de hoek, op 370 meter. Ook de Bloemcampschool en het Rijnlands Lyceum Wassenaar zijn goed bereikbaar. De gemeente Wassenaar biedt een complete infrastructuur voor het dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder DOEN NVM Makelaars & Taxateurs op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.565.000
Prijs per m²€ 7.081
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte810m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtDe Kieviet
WijkZuidwestelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Vijverweg 3, Wassenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit De Kieviet

Inwoners1.300
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

24 binnen 5 km

SPAR express
Bezuidenhoutseweg 429
3000m
Ekoplaza
Langstraat 63
3030m
Jumbo
Luifelbaan 1
3235m

Scholen

21 binnen 5 km

Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
370m
Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
1149m
Rijnlands Lyceum Wassenaar
Voortgezet onderwijs · 1075 leerlingen
2070m

Veelgestelde vragen

Over Vijverweg 3, Wassenaar

Welk energielabel heeft Vijverweg 3?

De woning aan Vijverweg 3 in Wassenaar heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €1.565.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 221 m² met een perceel van 810 m² in Wassenaar. De woning heeft energielabel C en een bouwjaar van 1973. In de buurt De Kieviet zijn vergelijkbare woningen schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,7 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten binnen 3,5 km. De buurt is niet erg stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 269 adressen per km².

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

In de omgeving zijn diverse basisscholen, waaronder de Stichting Kievietschool op 370 meter en de Bloemcampschool op 1,1 km. Voor voortgezet onderwijs is het Rijnlands Lyceum Wassenaar op 2 km afstand een optie. Ook zijn er meerdere kinderdagverblijven in de buurt.