Een vrijstaande woning aan de bosrand
Deze vrijstaande woning uit 1997 ligt landelijk en beschut aan de bosrand, buiten de bebouwde kom van Tynaarlo. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor je geen uitspraak kunt doen over de energieprestatie. Met een vraagprijs van €318.000 ligt de prijs 60% boven de buurtgemiddelde vraagprijs van €198.533, wat het aanbod aan de hoge kant maakt. Ter vergelijking: vrijstaande woningen in Tynaarlo hebben een gemiddelde vraagprijs van €198.533.
De woning zelf
De woning heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer verdeeld over 2 woonlagen. De inhoud is 211 m³ en er is een tuin rondom. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 64 m², terwijl de makelaar 46 m² opgeeft. Het perceel is 11.380 m² groot. De woning is volledig geïsoleerd met dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie, en heeft een cv-ketel. Het is volle eigendom.
Een rustige buurt met veel groen
Met 320 inwoners en relatief veel huishoudens met kinderen (44%) is dit een rustige, landelijke omgeving. Bewoners van de gemeente Tynaarlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,69 op basis van vijf beoordelingen. Een bewoner zegt: "Erg rustig, en de mensen zijn heel vriendelijk", een ander noemt het "Mooi groen". De buurt Verspreide huizen Tynaarlo telt 54 woningen, waarvan 87% koopwoningen.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dichtstbijzijnde supermarkt is de Aldi op 1,7 km, en er zijn nog vier andere supermarkten binnen 5 km. Basisschool IKC Het Oelebred ligt op 937 meter. De huisartsenpraktijk Nieuwe Rijksweg en de Service Apotheek Vries vind je op ongeveer 3 km. De dichtstbijzijnde bushalte is Westlaren, P+R Westlaren op 2 km, met buslijnen 5, 300, 400 en 418. Het treinstation Haren ligt op 10,1 km. De gemeente Tynaarlo heeft voorzieningen op fietsafstand.
Risico-indicaties op adresniveau
De risico-indicaties op adresniveau tonen een geluidsbelasting van 44 dB Lden voor wegverkeer, 45 dB Lden voor spoorweglawaai en 36 dB Lden voor vliegverkeer, allemaal niet boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is laag met zand als bodemsoort. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, maar wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lamberink Makelaars & Adviseurs.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Akenveenweg 7, Tynaarlo
Waarom is de vraagprijs hoger dan het buurtgemiddelde?
De vraagprijs van €318.000 ligt 60% boven de buurtgemiddelde vraagprijs van €198.533. Dit komt onder andere door het grote perceel van 11.380 m², wat uitzonderlijk is voor de buurt. De gemiddelde vraagprijs per m² in de buurt is €2.244, terwijl deze woning op basis van de makelaar-opgave van 46 m² op €6.913 per m² uitkomt. Het is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in de buurt.
Hoeveel slaapkamers heeft deze woning?
De woning heeft 1 slaapkamer en in totaal 2 kamers, verdeeld over 2 woonlagen. Er is 1 badkamer. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 64 m², maar de makelaar geeft 46 m² op. Het perceel is 11.380 m² groot, wat veel ruimte biedt buiten de woning zelf.
Wat is het energielabel van deze woning?
Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit veld niet gepubliceerd. Wel vermeldt de makelaar dat de woning volledig geïsoleerd is met dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie, en dat er een cv-ketel aanwezig is. Zonder het label kun je geen uitspraak doen over de energieprestatie.
Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?
De advertentie vermeldt geen energielabel. Dit is een veld dat de makelaar niet heeft gepubliceerd. De overige woninggegevens, zoals kamers, oppervlakte en perceel, zijn wel aanwezig. Het adres zelf is volledig, dus locatie- en buurtgegevens kloppen.
Hoe is het gesteld met het funderingsrisico?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau op basis van openbare risicodata, geen inspectie van deze specifieke woning. Het overstromingsrisico is ook laag, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De dichtstbijzijnde supermarkt is de Aldi op 1,7 km, gevolgd door Coop op 3 km en PLUS op 3,3 km. Basisschool IKC Het Oelebred ligt op 937 meter. De huisartsenpraktijk Nieuwe Rijksweg en de Service Apotheek Vries zijn beide op ongeveer 3 km afstand. Het treinstation Haren ligt op 10,1 km.
Hoe is het openbaar vervoer geregeld?
De dichtstbijzijnde bushalte is Westlaren, P+R Westlaren op 2 km, met buslijnen 5, 300, 400 en 418. Daarnaast zijn er haltes in Vries en De Punt op ongeveer 2,3 en 2,4 km, met lijnen 50 en 410. Het dichtstbijzijnde treinstation is Haren op 10,1 km.
Wat vinden bewoners van de omgeving?
Bewoners van de gemeente Tynaarlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,69 op basis van vijf beoordelingen. Een bewoner zegt: "Erg rustig, en de mensen zijn heel vriendelijk", een ander noemt het "Mooi groen". Er is ook kritiek: "Geen sociale samenhang" en "Slecht. Dorpsgerichten." De beoordelingen gaan over de gemeente, niet specifiek over deze buurt.





