Vrijstaande woning te koop: Bakkerstraat 16, Putten
KopenPuttenVrijstaande woningenBakkerstraat 16

Bakkerstraat 16

Putten-Centrum, Putten

€ 850.000
Buurt Putten-Centrum, PuttenBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 53m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
40% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter in Putten

Deze vrijstaande woning uit 1939 staat in het centrum van Putten. Met een woonoppervlak van 107 m² en een ruim perceel van 543 m² biedt het een combinatie van historische charme en buitenruimte. Het energielabel F betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €795.000, maar het perceel is bovengemiddeld groot. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Putten.

Putten-Centrum: een levendige dorpskern

De woning ligt in de buurt Putten-Centrum, een gebied met 1.430 inwoners. De bevolking is relatief oud: 40% is 65 jaar of ouder. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (420) en relatief weinig gezinnen met kinderen (130). De buurt kent een mix van koop- en huurwoningen, met 52% koopwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 53 meter, of naar de Jumbo op 118 meter. Ook de Dekamarkt (284 m) en Lidl (372 m) zijn dichtbij. Basisschool met de Bijbel De Fontein (332 m) en Gabriëlschool (467 m) zijn op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Chr. College Groevenbeek (661 m). Het treinstation ligt op 2,5 km afstand. De gemeente Putten biedt een rustige woonomgeving met goede voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Het Geldersch Huys Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 7.944
Woonoppervlakte107m²
Perceeloppervlakte543m²
Bouwjaar1939
EnergielabelF
BuurtPutten-Centrum
WijkPutten
GemeentePutten

Locatie

Bakkerstraat 16, Putten

Buurt statistieken

Gegevens uit Putten-Centrum

Inwoners1.430
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Putten-Centrum

Woningvoorraad885
Gem. WOZ-waarde€ 384.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Voorthuizerstraat 2
53m
Jumbo
Postweg 4
118m
Dekamarkt
Achterstraat 31
284m

Scholen

23 binnen 5 km

Basisschool met de Bijbel De Fontein
Basisonderwijs · 193 leerlingen
332m
Gabriëlschool
Basisonderwijs · 269 leerlingen
467m
Chr. College Groevenbeek
Voortgezet onderwijs · 452 leerlingen
661m

Veelgestelde vragen

Over Bakkerstraat 16, Putten

Welk energielabel heeft Bakkerstraat 16?

De woning aan Bakkerstraat 16 in Putten heeft energielabel F.

Is de vraagprijs van €850.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€818.300) en het gemiddelde aanbod (€795.000). De woning heeft een woonoppervlak van 107 m², wat kleiner is dan het buurtgemiddelde van 148 m², maar het perceel van 543 m² is ruim. Of de prijs reëel is, hangt af van de waarde die je hecht aan het grote perceel en de centrale ligging.

Wat betekent energielabel F voor de maandelijkse lasten?

Energielabel F is onzuinig. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 50% van de woningen label A, dus deze woning steekt daar ongunstig bij af.