Vrijstaande woning te koop: Beekpunge 38, Schoonebeek
KopenEmmenVrijstaande woningenBeekpunge 38

Beekpunge 38

Schoonebeek, Emmen

€ 775.000
Buurt Schoonebeek, SchoonebeekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 320m²
94% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Schoonebeek

Deze vrijstaande woning aan de Beekpunge 38 in Schoonebeek biedt een woonoppervlak van 320 m² op een perceel van 713 m². Het energielabel A+ is uitzonderlijk zuinig. De vraagprijs van €775.000 ligt 85% boven het buurtgemiddelde van €419.571, wat deze woning aan de hoge kant maakt. Bekijk ook vrijstaande woningen in Emmen.

Schoonebeek

Schoonebeek is een dorp in de gemeente Emmen met 3.820 inwoners. De buurt kent een mix van huishoudens: 490 eenpersoonshuishoudens, 560 met kinderen en 630 zonder kinderen. De woningvoorraad bestaat voor 91% uit eengezinswoningen en 71% is koop. Het is een rustige, landelijke omgeving. Lees meer over Schoonebeek.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (647 m). Basisscholen zijn er ook dichtbij: Openbare Basisschool De Iemenhof (418 m) en Christelijk Basisschool De Oliebron (815 m). Het park of plantsoen is op loopafstand (300 m). Voor een uitgebreider aanbod ben je in Emmen. Bekijk ook de gemeente Emmen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 't Drentsche Huys Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 2.422
Woonoppervlakte320m²
Perceeloppervlakte713m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA+
BuurtSchoonebeek
WijkSchoonebeek
GemeenteEmmen

Locatie

Beekpunge 38, Schoonebeek

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoonebeek

Inwoners3.820
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Schoonebeek

Woningvoorraad1.724
Gem. WOZ-waarde€ 246.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen28%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Europaweg 131-14
647m
Lidl
Zijtak-Westzijde 1
6469m
Aldi
Vaart Zuidzijde 49
6626m

Scholen

3 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Iemenhof
Basisonderwijs · 153 leerlingen
418m
Christelijk Basisschool De Oliebron
Basisonderwijs · 213 leerlingen
815m
cb de Zwaluw
Basisonderwijs · 52 leerlingen
4149m

Veelgestelde vragen

Over Beekpunge 38, Schoonebeek

Welk energielabel heeft Beekpunge 38?

De woning aan Beekpunge 38 in Schoonebeek heeft energielabel A+.

Is €775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €775.000 ligt 85% boven het buurtgemiddelde van €419.571. De woning is met 320 m² woonoppervlak 94% groter dan het buurtgemiddelde van 165 m², en heeft een zeer zuinig energielabel A+. De prijs is aan de hoge kant, maar de royale oppervlakte en het energielabel verklaren deels de meerprijs.

Hoe is de buurt Schoonebeek om in te wonen?

Schoonebeek is een rustig dorp met 3.820 inwoners. De buurt heeft veel eengezinswoningen (91%) en koopwoningen (71%). Er zijn voorzieningen zoals een supermarkt en basisscholen op loopafstand. Het is een landelijke omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?