Vrijstaande woning te koop: Blijhamsterstraat 40, Winschoten
KopenOldambtVrijstaande woningenBlijhamsterstraat 40

Blijhamsterstraat 40

Winschoten-Centrum, Oldambt

€ 450.000
Buurt Winschoten-Centrum, WinschotenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 184m²
14% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Ekoplaza op 160m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1930 heeft een authentieke uitstraling en een royale oppervlakte van 184 m². Het perceel van 298 m² biedt een fijne tuin rondom. Met een vraagprijs van €450.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien het aanbod van vrijstaande woningen in Oldambt.

Winschoten-Centrum: levendig en dorps

De buurt Winschoten-Centrum is een mix van stedelijk gemak en dorpse gezelligheid. Een bewoner zegt: "Zelf heb ik ruim 20 jaar met plezier in deze buurt gewoond. Altijd van genoten, gezellige sfeer. Iedereen kent ons." Een ander noemt het "een gezellige plek met veel mensen, winkels en een mooi centrum." De buurt telt veel ouderen en alleenstaanden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Ekoplaza, die naast de deur zit. Ook de Albert Heijn is om de hoek. Kinderen kunnen naar basisschool De Waterlelie, twee straten verder, of naar het Dollard College, dat op loopafstand ligt. De gemeente Oldambt biedt verder ruime voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar Idee aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 2.446
Woonoppervlakte184m²
Perceeloppervlakte298m²
Bouwjaar1930
BuurtWinschoten-Centrum
WijkWinschoten
GemeenteOldambt

Locatie

Blijhamsterstraat 40, Winschoten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.1
Bob
09-09-2023
Prachtige buurt

Zelf heb ik ruim 20 jaar met plezier in deze buurt gewoond. Altijd van genoten, gezellige sfeer. Iedereen kent ons. Alle verzieningen zijn dichtbij. Zelf het station is aan het einde van de straat. Groningers zijn erg aardig, maar er is een barriere om te overtreden. Als mensen hier zouden willen wonen moeten zij zeker hier bewust van zijn

8.1
Aaron
09-06-2023
Gezellig en alles dichtbij

Winschoten is een gezellige plek met veel mensen, winkels en een mooi centrum. Qua geluidsoverlast valt het reuze mee (zelf woon ik net naast het centrum) en alles is mooi dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Winschoten-Centrum

Inwoners4.500
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Winschoten-Centrum

Woningvoorraad2.529
Gem. WOZ-waarde€ 234.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Ekoplaza
Venne 7B-9
160m
Albert Heijn
Beertsterweg 1D
444m
SPAR
Amstelstraat 1
721m

Scholen

25 binnen 5 km

Dollard College Campus Winschoten
Voortgezet onderwijs · 565 leerlingen
266m
Openbare Basisschool de Waterlelie
Basisonderwijs · 170 leerlingen
374m
Basisschool De Leilinde - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 74 leerlingen
560m

Veelgestelde vragen

Over Blijhamsterstraat 40, Winschoten

Is €450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €450.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€356.802) en ook boven de mediaan (€362.000). Wel is dit een vrijstaande woning van 184 m², terwijl het gemiddelde oppervlak in de buurt 152 m² is. De prijs per m² (€2.446) is lager dan het buurtgemiddelde van €3.105, dus voor de ruimte betaal je relatief weinig.

Hoe is de buurt Winschoten-Centrum?

De buurt scoort gemiddeld een 8,63 op basis van twee beoordelingen. Bewoners waarderen de gezellige sfeer, de nabijheid van winkels en het centrum. Het is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Wel is het goed om te weten dat de buurt relatief veel ouderen en alleenstaanden telt.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1930, wat betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is. In de buurt heeft 60% van de woningen een bouwjaar voor 1945. Het energielabel is niet bekend, maar in de buurt heeft 50% van de woningen een label D of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Waterlelie (openbaar) zit op 374 meter, en het Dollard College (voortgezet onderwijs) op 266 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Leilinde en CBS Maranatha binnen 600 meter.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 800 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dit is handig voor verbindingen naar omliggende steden. Ook zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd.

Wat voor winkels zijn er dichtbij?

De Ekoplaza zit op 160 meter. Ook de Albert Heijn (444 m), SPAR (721 m), Jumbo (819 m) en Aldi (921 m) zijn goed bereikbaar. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Makelaar Idee
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.