Vrijstaande woning te koop: Blijhamsterstraat 50, Winschoten
Verkocht onder voorbehoud
KopenOldambtVrijstaande woningenBlijhamsterstraat 50

Blijhamsterstraat 50

Winschoten-Centrum, Oldambt

€ 595.000
Buurt Winschoten-Centrum, WinschotenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Blijhamsterstraat in Winschoten ademt historie met een bouwjaar van 1890. Met 136 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 515 m² biedt het huis veel ruimte. De vraagprijs van €595.000 ligt 52% boven het buurtgemiddelde van €390.680, wat het een prijzig aanbod maakt. Bekijk ook vrijstaande woningen in Oldambt.

Winschoten-Centrum

De buurt Winschoten-Centrum is een levendige plek. Een bewoner zegt: 'Ideale gesitueerd. Alles dichtbij.' Een ander noemt het een 'prachtige buurt' met een gezellige sfeer. De buurt telt 4500 inwoners, met veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. Het station is om de hoek, op 800 meter afstand.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar Ekoplaza (258 m) of Albert Heijn (489 m). Kinderen kunnen naar basisschool De Waterlelie (356 m) of Dollard College (197 m). Het centrum van Winschoten is vlakbij, met restaurants en een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bödeker Udema Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 4.375
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte515m²
Bouwjaar1890
EnergielabelC
GemeenteOldambt

Locatie

Blijhamsterstraat 50, Winschoten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.8
Roy Koller
29-05-2026
Op stand

Ideale gesitueerd. Alles dichtbij.

9.1
Bob
09-09-2023
Prachtige buurt

Zelf heb ik ruim 20 jaar met plezier in deze buurt gewoond. Altijd van genoten, gezellige sfeer. Iedereen kent ons. Alle verzieningen zijn dichtbij. Zelf het station is aan het einde van de straat. Groningers zijn erg aardig, maar er is een barriere om te overtreden. Als mensen hier zouden willen wonen moeten zij zeker hier bewust van zijn

8.1
Aaron
09-06-2023
Gezellig en alles dichtbij

Winschoten is een gezellige plek met veel mensen, winkels en een mooi centrum. Qua geluidsoverlast valt het reuze mee (zelf woon ik net naast het centrum) en alles is mooi dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Winschoten-Centrum

Inwoners4.500
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Winschoten-Centrum

Woningvoorraad2.529
Gem. WOZ-waarde€ 234.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Ekoplaza
Venne 7B-9
258m
Albert Heijn
Beertsterweg 1D
489m
SPAR
Amstelstraat 1
698m

Scholen

25 binnen 5 km

Dollard College Campus Winschoten
Voortgezet onderwijs · 565 leerlingen
197m
Openbare Basisschool de Waterlelie
Basisonderwijs · 170 leerlingen
356m
Basisschool De Leilinde - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 74 leerlingen
642m

Veelgestelde vragen

Over Blijhamsterstraat 50, Winschoten

Welk energielabel heeft Blijhamsterstraat 50?

De woning aan Blijhamsterstraat 50 in Winschoten heeft energielabel C.

Is €595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €595.000 ligt 52% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€390.680). De woning is vrijstaand met 136 m² en een perceel van 515 m², wat de hogere prijs deels verklaart. Of het een realistische prijs is, hangt af van de staat en de markt.

Hoe is de buurt Winschoten-Centrum om in te wonen?

De buurt krijgt een gemiddelde score van 8,63 uit 2 reviews. Bewoners waarderen de centrale ligging en de gezellige sfeer. 'Alles dichtbij' en 'prachtige buurt' zijn terugkerende thema's. Het station is op 800 meter, en voorzieningen zoals winkels en scholen zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet zo efficiënt als nieuwbouw. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van deze leeftijd (1890).

Hoeveel onderhoud vraagt een huis uit 1890?

Een woning uit 1890 kan meer onderhoud vergen dan een modern huis, denk aan fundering, dak en isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Waterlelie (356 m) en Dollard College (197 m) voor voortgezet onderwijs zijn het dichtstbij. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Leilinde en CBS Maranatha binnen 700 meter.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Winschoten ligt op 800 meter afstand, dus op loopafstand. Daarmee reis je naar Groningen en andere steden.

Bödeker Udema Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Winschoten-Centrum

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appBlijhamsterstraat 50, Winschoten
Bekijk