Vrijstaande woning te koop: Bosweg 175, Enschede

Bosweg 175

Drienerveld-U.T., Enschede

€ 1.495.000
Buurt Drienerveld-U.T., EnschedeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 308m²
308m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor jongeren
69% van de bewoners is 15-25 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Bosweg in Enschede ademt ruimte en rust. Met 308 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 4650 m² is er volop plek voor een gezin of wie van groen houdt. De woning uit 1960 heeft een klassieke uitstraling en vraagt wellicht om een eigen invulling. De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Ter vergelijking: in de gemeente worden vrijstaande woningen in Enschede gemiddeld voor een lager bedrag verkocht.

De buurt Drienerveld-U.T.

De buurt Drienerveld-U.T. is een groene, rustige wijk met veel studenten en alleenstaanden. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,1 en het overgrote deel van de woningen bestaat uit appartementen. Een bewoner zegt: "The neighbourhood is really nice, the are some options near by for transportation. Maybe the trash is an issue sometimes." De buurt scoort een 8,63 op basis van één beoordeling.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, die op loopafstand ligt. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn binnen een paar minuten fietsen te vinden. In de buurt zijn diverse scholen, zoals CBS de Zevenster en Paulus, beide op fietsafstand. De gemeente Enschede biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.495.000
Prijs per m²€ 4.854
Woonoppervlakte308m²
Perceeloppervlakte4650m²
Bouwjaar1960
BuurtDrienerveld-U.T.
WijkEnschede-Noord
GemeenteEnschede

Locatie

Bosweg 175, Enschede

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Grace Anabel Mora Ordoñez
15-10-2023
Nice neighborhood

The neighbourhood is really nice, the are some options near by for transportation. Maybe the trash is an issue sometimes.

Buurt statistieken

Gegevens uit Drienerveld-U.T.

Inwoners3.260
Mannen62%
Vrouwen38%

Woningmarkt

Gegevens uit Drienerveld-U.T.

Woningvoorraad1.605
Gem. WOZ-waarde€ 147.000
Koopwoningen7%
Huurwoningen93%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Coop
De Hems 16/90
866m
Jumbo
Willem de Merodestraat 40
2007m
Albert Heijn
Willem de Merodestraat 10
2102m

Scholen

32 binnen 5 km

Zone.college vmbo Enschede
Voortgezet onderwijs · 834 leerlingen
2103m
CBS de Zevenster
Basisonderwijs · 129 leerlingen
2463m
Paulus
Basisonderwijs · 152 leerlingen
2592m

Veelgestelde vragen

Over Bosweg 175, Enschede

Is €1.495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is fors, maar past bij de grote oppervlakte en het ruime perceel. In de buurt zijn recent twee koopwoningen verkocht voor gemiddeld €1.225.000, met een gemiddelde looptijd van 174 dagen. Deze woning is echter uniek in zijn soort, dus een directe vergelijking is lastig. Het is aan jou om te bepalen of de meerprijs voor de extra ruimte en het perceel het waard is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 1,5 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. Ook zijn er bushaltes in de buurt. De snelweg is niet ver, maar exacte afstanden worden niet genoemd. De buurt heeft een lage omgevingsadressendichtheid, wat duidt op een rustige omgeving.