Vrijstaande woning te koop: Charles Petitweg 13, Breda
KopenBredaVrijstaande woningenCharles Petitweg 13

Charles Petitweg 13

Geeren-zuid, Breda

€ 925.000
Buurt Geeren-zuid, BredaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 150m²
150m² woonoppervlakte
Al 209 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 38 dagen
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Charles Petitweg 13 in Breda ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 150 m² en een perceel van 555 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De prijs van €925.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Breda.

De buurt Geeren-zuid

Geeren-zuid is een levendige buurt met een mix van inwoners. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,6. Een bewoner zegt: "Het kan er wel gezellig zijn maar er kunnen veel ruzies/problemen ontstaan." Een ander noemt de buurt "NIET VEILING" en wijst op spanningen. De buurt telt 3.750 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. De buurt Geeren-zuid heeft een stedelijk karakter, met een omgevingsadressendichtheid van 2.715.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Jumbo of Albert Heijn, beide op tien minuten lopen. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Kbs De Wegwijzer (om de hoek) en Kbs De Liniedoorn (twee straten verder). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Curio praktijkschool Breda op vijf minuten lopen. De gemeente Breda biedt verder voldoende voorzieningen voor een compleet leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Sande Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 925.000
Prijs per m²€ 6.167
Woonoppervlakte150m²
Perceeloppervlakte555m²
Bouwjaar1996
EnergielabelB
BuurtGeeren-zuid
WijkBreda noord
GemeenteBreda

Locatie

Charles Petitweg 13, Breda

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.1
M.Bugi Ansari
26-01-2026
NIET VEILING

Heel veel Gevarlijk Mijn Buurt Ik werkt as Vrijvilleger vootr the Laste 32 Jaar, Marr situatie is Heel Heel Gevarlijk Politie Luister niet daar is Geen Gathering van the Buurt in the laast twee Jaar Ik altijd schoon Maken Mijn Straat Geeren Zuid Park Ik Heeft gewerkt met Werk aan da wijk, Ik Heb Kunst workshops Gemaakt Gemeente breds Niet Gaven 400 euro voor Material costen aleen Geven 200, zo Ik Heb Mijn Family Gevraagt Vioor 1000 US dollers zo Ik Kan Material Kopen, Het spijt Mijn Maar senior Mensen Krijgen Geen Respect Here in Breda, (I was Ratiolly abised By a security Guard In ALDI, super Market as I was Giving My Trolly to an Old Lady,) it hurts a lot as I worked for United Nations Good will ambassedors from the Last 50 Long Years, UNICEF UNESCO, SAVE THE CHILDREN,NCIV mr Pronk Voices Of The Earth, FOR enlightenment in the visions of tomorrow Pass the torch on to others Hold on to the memories of Yesterday Even a small memory goes a long, long way and fulfils its purpose in eternity QUOTE By- M.Bugi Help Declare KALASH a Tribe in the Hindukush Mountains as a United Nations World Heritage Site.We have been helping Kalash since 1980- http://www.indigenouspeople.net/chitral.htm...

7.1
Dt
11-05-2025
Het kan er wel gezellig zijn maar er kunnen veel ruzies/problemen ontstaan

Ik ben hier opgegroeid en woon hier in breda sinds mijn geboorte. Ik vind wel dat de buurt een nieuwe voorziening kan gebruiken. Als jongeren wat willen doen hier in geeren zuid gaan ze meestal naar het winkelcentrum waardoor er alleen maar meer hangjongeren zijn.

Buurt statistieken

Gegevens uit Geeren-zuid

Inwoners3.750
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Geeren-zuid

Woningvoorraad1.787
Gem. WOZ-waarde€ 235.000
Koopwoningen19%
Huurwoningen81%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Jumbo
Baliendijk 20
1005m
Albert Heijn
Moerwijk 2
1026m
Jumbo
Moerwijk 23
1107m

Scholen

57 binnen 5 km

Curio praktijkschool Breda
Voortgezet onderwijs · 332 leerlingen
508m
Kbs De Wegwijzer
Basisonderwijs · 567 leerlingen
662m
Kbs De Liniedoorn
Basisonderwijs · 100 leerlingen
793m

Veelgestelde vragen

Over Charles Petitweg 13, Breda

Welk energielabel heeft Charles Petitweg 13?

De woning aan Charles Petitweg 13 in Breda heeft energielabel B.

Is €925.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €925.000 is precies de mediaanprijs in de buurt. De gemiddelde prijs per m² in Geeren-zuid is €5.748, wat neerkomt op €862.200 voor 150 m². Omdat deze woning een perceel van 555 m² heeft, is de prijs marktconform.

Hoe veilig is de buurt Geeren-zuid?

In de buurt zijn 126 misdrijven geregistreerd. Bewoners geven gemengde signalen: een bewoner noemt de buurt "NIET VEILING" en wijst op spanningen, terwijl een ander zegt dat het er gezellig kan zijn.

Wat is de sfeer in de buurt?

De sfeer is wisselend. Een bewoner die er is opgegroeid zegt: "Het kan er wel gezellig zijn maar er kunnen veel ruzies/problemen ontstaan." Een andere bewoner klaagt over overlast en gebrek aan politie-aandacht. De buurt heeft veel gezinnen en een stedelijk karakter.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo en Albert Heijn op ongeveer 1 km. Ook zijn er basisscholen zoals Kbs De Wegwijzer op 662 m en Kbs De Liniedoorn op 793 m. Het voortgezet onderwijs is op 700 m. Een park ligt op 600 m.

Hoe is het energielabel B te duiden?

Energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 60% van de woningen label A, 10% label B en 20% label C. Label B is dus bovengemiddeld zuinig, maar niet het zuinigst. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij oudere woningen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Geeren-zuid is 38 dagen. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat woningen er vlot van eigenaar wisselen. De vraag is dus redelijk hoog.

Zijn er veel koopwoningen in de buurt?

In Geeren-zuid is 19% van de woningen een koopwoning. De rest is huur. Dat is relatief laag, wat betekent dat de buurt een mix heeft van huurders en kopers. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (42%).