Vrijstaande woning te koop: de Akkers 12, Oude Pekela
KopenPekelaVrijstaande woningende Akkers 12

de Akkers 12

Oude Pekela, Pekela

€ 114.400
Buurt Oude Pekela, Oude PekelaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 273m²
82% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Akkers 12 in Oude Pekela ademt rust en ruimte. Met 273 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 18.022 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. Het huis is gebouwd in 2015 en heeft energielabel A+, wat betekent dat het zeer zuinig is. De vraagprijs van €114.400 is opvallend laag vergeleken met andere vrijstaande woningen in Pekela, bijna 65% onder het buurtgemiddelde. Dat maakt deze woning scherp geprijsd.

De buurt Oude Pekela

Oude Pekela is een rustige, groene buurt waar het prettig wonen is. Een bewoner zegt: 'Mijn ervaring is dat het erg rustig is in de buurt en altijd wel gezellig met alle buren.' Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 7,5. Er wonen veel gezinnen en jongeren, en de natuur is dichtbij. De buurt Oude Pekela heeft een mix van inkomens en een dorps karakter.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi en Jumbo, beide op ongeveer 15 minuten lopen. Ook de SPAR is binnen handbereik. Kindcentrum Feiko Clock en de openbare basisschool Hendrik Wester zijn om de hoek. De gemeente Pekela biedt verder voldoende voorzieningen zoals een huisarts en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 114.400
Prijs per m²€ 419
Woonoppervlakte273m²
Perceeloppervlakte18022m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA+
BuurtOude Pekela
WijkWijk 00
GemeentePekela

Locatie

de Akkers 12, Oude Pekela

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.6
Kess vlietstra
04-01-2026
Een rustige mooie buurt

Mijn ervaring is dat het erg rustig is in de buurt en altijd wel gezellig met alle buren. Er zijn veel jongeren in de buurt en er zit ook een middelbare school. Het is vrij schoon, alles is dichtbij en bereikbaar met ov, auto of fiets. De natuur is ook erg mooi en je hebt hier een mooi bos zitten.

7.4
Wasdom
16-10-2023
Mij

Mijn ervaring na die jaren dat ik in oude Pekela hèb gewoont lijkt mij super leuk

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Pekela

Inwoners7.690
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude Pekela

Woningvoorraad3.647
Gem. WOZ-waarde€ 183.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Aldi
De Helling 57
1525m
Jumbo
De Helling 16
1562m
SPAR
Raadhuisstraat 10
3149m

Scholen

13 binnen 5 km

Kindcentrum Feiko Clock
Basisonderwijs · 195 leerlingen
1712m
Kindcentrum openbare basisschool Hendrik Wester
Basisonderwijs · 107 leerlingen
1813m
CBS de 7-Sprong
Basisonderwijs · 112 leerlingen
1890m

Veelgestelde vragen

Over de Akkers 12, Oude Pekela

Welk energielabel heeft de Akkers 12?

De woning aan de Akkers 12 in Oude Pekela heeft energielabel A+.

Is €114.400 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €114.400 is aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €327.143. De woning is 273 m² groot, terwijl het gemiddelde in de buurt 150 m² is. De prijs per m² is daarmee zeer gunstig. Het is een vrijstaande woning uit 2015 met energielabel A+, wat bijdraagt aan lage stookkosten. De lage prijs kan te maken hebben met de ligging in een rustige, landelijke omgeving.