Vrijstaande woning te koop: De Bonte Koe 7, Gorinchem
11 uur geleden ontdekt
KopenGorinchemVrijstaande woningenDe Bonte Koe 7

De Bonte Koe 7

Laag Dalem I, Gorinchem

€ 685.000
Buurt Laag Dalem I, GorinchemBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 163m²
163m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Gorinchem

Deze vrijstaande woning aan de De Bonte Koe 7 in Gorinchem ademt ruimte en rust. Met 163 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 270 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1995 heeft energielabel B, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €685.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Gorinchem.

Laag Dalem I: een groene, rustige buurt

De woning staat in de buurt Laag Dalem I, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 2100 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op slechts twee straten verder. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek zit. Ook Nettorama en SPAR zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Junior College en CBS De Regenboog, beide op een paar minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Fortes Lyceum op tien minuten lopen. De gemeente Gorinchem biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huispedia en Van der Brugge Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 685.000
Prijs per m²€ 4.202
Woonoppervlakte163m²
Perceeloppervlakte270m²
Bouwjaar1995
EnergielabelB
BuurtLaag Dalem I
Wijklaag Dalem
GemeenteGorinchem

Locatie

De Bonte Koe 7, Gorinchem

Buurt statistieken

Gegevens uit Laag Dalem I

Inwoners2.100
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 37
260m
Nettorama
Arkelse Onderweg 32
654m
SPAR
Arkelstraat 37
1161m

Scholen

41 binnen 5 km

Junior College
Basisonderwijs · 69 leerlingen
358m
CBS De Regenboog
Basisonderwijs · 438 leerlingen
393m
Jenaplanschool Gorkum
Basisonderwijs · 270 leerlingen
509m

Veelgestelde vragen

Over De Bonte Koe 7, Gorinchem

Welk energielabel heeft De Bonte Koe 7?

De woning aan De Bonte Koe 7 in Gorinchem heeft energielabel B.

Is €685.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €685.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 163 m² met energielabel B in Gorinchem. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de regio.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Gorinchem ligt op 2,6 kilometer afstand, wat ongeveer tien minuten fietsen is.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1995 met een woonoppervlak van 163 m² en een perceel van 270 m². Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Junior College (358 m) en CBS De Regenboog (393 m). Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met Fortes Lyceum op 738 meter.

Hoe is de buurt Laag Dalem I?

Laag Dalem I is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. Het park of plantsoen is op loopafstand, en er zijn voldoende voorzieningen in de buurt.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1545 adressen per km², wat valt onder 'matig stedelijk' (stedelijkheidsklasse 2). Het is dus een rustige omgeving met voldoende voorzieningen.

Huispedia
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen