Vrijstaande woning te koop: Dennenlaan 7, Wassenaar

Dennenlaan 7

Klingenbosch, Wassenaar

€ 2.965.000
Buurt Klingenbosch, WassenaarBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 470m²
470m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Wassenaar

Deze vrijstaande woning aan de Dennenlaan 7 ademt de rust en ruimte van het groene Wassenaar. Met een woonoppervlak van 470 m² en een perceel van 2250 m² is dit een woning voor wie van ruimte houdt. Het bouwjaar 1940 geeft de woning karakter, terwijl energielabel C aangeeft dat er nog winst te behalen valt op het gebied van duurzaamheid. De vraagprijs van €2.965.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Wassenaar.

Klingenbosch: een rustige, groene buurt

De buurt Klingenbosch is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 515 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen, waarvan 87% koopwoningen. Het is een buurt waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (8 misdrijven) en een ruime opzet.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op twee straten verder (ongeveer 2 km). Ook PLUS en Albert Heijn zijn binnen vijf minuten rijden te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen om de hoek: Bloemcampschool (op loopafstand) en Stichting Kievietschool (tien minuten lopen). Het voortgezet onderwijs, zoals Rijnlands Lyceum Wassenaar, ligt op ongeveer drie kilometer. De gemeente Wassenaar biedt daarmee een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Luijckx Makelaardij b.v. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 september 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.965.000
Prijs per m²€ 6.309
Woonoppervlakte470m²
Perceeloppervlakte2250m²
Bouwjaar1940
EnergielabelC
BuurtKlingenbosch
WijkZuidwestelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Dennenlaan 7, Wassenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Klingenbosch

Inwoners515
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

38 binnen 5 km

SPAR express
Bezuidenhoutseweg 429
1944m
PLUS
Ursulaland 70-84
2279m
Albert Heijn
Theo Mann-Bouwmeesterlaan 9
2410m

Scholen

31 binnen 5 km

Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
599m
Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
837m
Rijnlands Lyceum Wassenaar
Voortgezet onderwijs · 1075 leerlingen
3037m

Veelgestelde vragen

Over Dennenlaan 7, Wassenaar

Welk energielabel heeft Dennenlaan 7?

De woning aan Dennenlaan 7 in Wassenaar heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €2.965.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €2.965.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Wassenaar. De woning heeft een groot perceel van 2250 m² en een woonoppervlak van 470 m², wat zeldzaam is. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1940. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 3,9 km afstand, dus je bent er met de auto of fiets binnen tien minuten. De omgevingsadressendichtheid is laag (331), wat duidt op een rustige omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1940 en heeft energielabel C. Dat betekent dat er mogelijk nog verbeteringen mogelijk zijn op het gebied van isolatie en duurzaamheid. De exacte staat van het onderhoud is niet bekend, maar een bouwtechnische keuring kan uitsluitsel geven. Het perceel van 2250 m² biedt veel mogelijkheden voor tuin en buitenruimte.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Bloemcampschool op 599 meter, gevolgd door Stichting Kievietschool op 837 meter. Voor voortgezet onderwijs is Rijnlands Lyceum Wassenaar op 3 km afstand. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe veilig is de buurt Klingenbosch?

De buurt is zeer veilig. In de CBS-data staat het totaal aantal misdrijven op 8, wat laag is voor een buurt van deze omvang. Het is een rustige woonwijk met veel gezinnen en een lage bevolkingsdichtheid.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?