Vrijstaande woning te koop: Egypteneinde 7, Veendam
KopenVeendamVrijstaande woningenEgypteneinde 7

Egypteneinde 7

Veendam-Middenweg en omgeving, Veendam

€ 644.500
Buurt Veendam-Middenweg en omgeving, VeendamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 194m²
194m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een groot perceel

Deze vrijstaande woning uit 1939 staat op een ruim perceel van 2885 m², midden in het groen. Met 194 m² woonoppervlak en energielabel A++ is het een zuinige en ruime woning. De vraagprijs van €644.500 is marktconform voor vrijstaande woningen in Veendam.

Buurt Veendam-Middenweg en omgeving

De buurt Veendam-Middenweg en omgeving is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele sfeer.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Aldi, beide op loopafstand. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Openbare basisschool Noorderbreedte op 7 minuten lopen en CBS De Kern op een kwartier. De gemeente Veendam biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Toorn & Boer Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 644.500
Prijs per m²€ 3.322
Woonoppervlakte194m²
Perceeloppervlakte2885m²
Bouwjaar1939
EnergielabelA++
BuurtVeendam-Middenweg en omgeving
WijkVeendam-kern
GemeenteVeendam

Locatie

Egypteneinde 7, Veendam

Buurt statistieken

Gegevens uit Veendam-Middenweg en omgeving

Inwoners835
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Beneden Oosterdiep 165
958m
Aldi
Beneden Oosterdiep 165
971m
PLUS
Kerkstraat 55
1810m

Scholen

20 binnen 5 km

Openbare basisschool Noorderbreedte
Basisonderwijs · 103 leerlingen
681m
CBS De Kern
Basisonderwijs · 192 leerlingen
1325m
IKC Hoi Pippeloi
Basisonderwijs · 64 leerlingen
1573m

Veelgestelde vragen

Over Egypteneinde 7, Veendam

Welk energielabel heeft Egypteneinde 7?

De woning aan Egypteneinde 7 in Veendam heeft energielabel A++.

Is €644.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €644.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 194 m² met een groot perceel van 2885 m² en energielabel A++. Het bouwjaar 1939 geeft karakter, maar het hoge energielabel zorgt voor lage stookkosten. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is redelijk.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Veendam, op 2,8 km van het treinstation. De dichtstbijzijnde supermarkten (Albert Heijn en Aldi) zijn op loopafstand. Het centrum van Veendam is met de fiets goed bereikbaar. De buurt is rustig en groen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1939?

Een woning uit 1939 kan aandachtspunten hebben zoals oude leidingen of fundering. Het energielabel A++ duidt echter op goede isolatie en moderne installaties.