Vrijstaande woning te koop: Emmalaan 25, Bergen (Nh)

Emmalaan 25

Elkshove, Bergen (Noord-Holland)

€ 1.575.000
Buurt Elkshove, Bergen (Nh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 227m²
227m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Bergen

Deze vrijstaande woning aan de Emmalaan 25 ademt ruimte en rust. Met 227 m² woonoppervlak en een perceel van 620 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag thuis komt in een ruime, lichte omgeving. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De vraagprijs van €1.575.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Bergen (Noord-Holland).

Elkshove: een rustige, groene buurt

De buurt Elkshove is een stille, groene wijk met veel oudere bewoners: 255 van de 590 inwoners zijn 65 jaar of ouder. Het is een buurt waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 12 incidenten en een omgevingsadressendichtheid van 1550, wat duidt op een ruime, niet te drukke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Aldi op 374 meter of de Dekamarkt op 465 meter, allebei om de hoek. Voor de kinderen is de Adriaan Roland Holstschool ob op 359 meter lopen, een basisschool die je lopend kunt bereiken. Ook de Vrije School Noord Holland voor voortgezet onderwijs is op 499 meter. De gemeente Bergen (Noord-Holland) biedt daarnaast voldoende voorzieningen zoals een park op 300 meter en een restaurant op 500 meter.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vlieg Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.575.000
Prijs per m²€ 6.938
Woonoppervlakte227m²
Perceeloppervlakte620m²
Bouwjaar1964
EnergielabelA
BuurtElkshove
WijkBergen Binnen
GemeenteBergen (Noord-Holland)

Locatie

Emmalaan 25, Bergen (Nh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Elkshove

Inwoners590
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Aldi
Jan Oldenburglaan 21
374m
Dekamarkt
Plein 4
465m
Albert Heijn
Breelaan 14
498m

Scholen

48 binnen 5 km

Adriaan Roland Holstschool ob
Basisonderwijs · 231 leerlingen
359m
Vrije School Noord Holland voor Atheneum Havo Mavo
Voortgezet onderwijs · 151 leerlingen
499m
Protestants-Christelijke Basisschool Willem-Alexan
Basisonderwijs · 179 leerlingen
575m

Veelgestelde vragen

Over Emmalaan 25, Bergen (Nh)

Welk energielabel heeft Emmalaan 25?

De woning aan Emmalaan 25 in Bergen (Nh) heeft energielabel A.

Is €1.575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.575.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Bergen. De woning heeft een groot perceel van 620 m², een energielabel A en een woonoppervlak van 227 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Elkshove om in te wonen?

Elkshove is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners. Het is er veilig (12 misdrijven per jaar) en niet te druk (omgevingsadressendichtheid 1550). Er zijn geen bewonersreviews, maar de cijfers wijzen op een prettige, stille woonomgeving.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Adriaan Roland Holstschool ob (basisonderwijs) ligt op 359 meter, en de Vrije School Noord Holland (voortgezet onderwijs) op 499 meter. Ook de Protestants-Christelijke Basisschool Willem-Alexan is op 575 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 5,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier met de fiets.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten en het is goed voor het milieu.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Aldi ligt op 374 meter, de Dekamarkt op 465 meter en de Albert Heijn op 498 meter. Voor een grotere keuze zijn er ook Lidl en Vomar op ongeveer 3,2 kilometer.

Vlieg Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen