Vrijstaande woning te koop: Formerum 36, Formerum

Formerum 36

Formerum, Terschelling

€ 829.000
Buurt Formerum, FormerumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 201m²
201m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1920 ademt historie en rust. Met 201 m² woonoppervlak en een enorm perceel van 1886 m² is er volop ruimte. De woning staat in Formerum, een dorp op Terschelling. De vraagprijs van € 829.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Terschelling.

De buurt Formerum

Formerum is een klein dorp met ongeveer 200 inwoners. Het is een rustige plek. De buurt kent een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een hechte gemeenschap is. Meer over de buurt vind je op de pagina over Formerum.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 500 meter of SPAR op 800 meter. Basisschool Obs 't Hunnighouwersgat en de middelbare school 't Schylger Jouw liggen op ongeveer 2 km afstand. Het dorp heeft een restaurant op loopafstand. De gemeente Terschelling biedt verder alle voorzieningen op het eiland.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Van Keulen Terschelling B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 829.000
Prijs per m²€ 4.124
Woonoppervlakte201m²
Perceeloppervlakte1886m²
Bouwjaar1920
BuurtFormerum
WijkFormerum
GemeenteTerschelling

Locatie

Formerum 36, Formerum

Buurt statistieken

Gegevens uit Formerum

Inwoners200
Mannen50%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Formerum 16
506m
SPAR
Lies 15
826m
PLUS
Oosterburen 2-4
1981m

Scholen

2 binnen 5 km

Obs 't Hunnighouwersgat
Basisonderwijs · 73 leerlingen
1969m
't Schylger Jouw
Voortgezet onderwijs · 104 leerlingen
2022m

Veelgestelde vragen

Over Formerum 36, Formerum

Is € 829.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 829.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 201 m² met een perceel van 1886 m² in Formerum. De prijs weerspiegelt de ruime opzet en de unieke ligging op Terschelling. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, maar gezien de kenmerken is de prijs redelijk.

Hoe is de bereikbaarheid van Formerum?

Formerum ligt op Terschelling, bereikbaar per veerboot vanaf Harlingen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 39,9 km afstand (Harlingen). Binnen het dorp zijn voorzieningen als supermarkten en scholen op loop- of fietsafstand. De auto is handig voor grotere afstanden op het eiland.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1920?

Een woning uit 1920 kan karakteristieke elementen hebben, maar vraagt ook onderhoud. Denk aan houten kozijnen, dakbedekking en installaties. De exacte staat is niet bekend, maar historische panden hebben vaak aandacht nodig.

Zijn er scholen in de buurt?