Vrijstaande woning te koop: Frans Halsstraat 8, Kerkrade
KopenKerkradeVrijstaande woningenFrans Halsstraat 8

Frans Halsstraat 8

Haanrade, Kerkrade

€ 739.000
Buurt Haanrade, KerkradeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 379m²
379m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Haanrade

Deze vrijstaande woning aan de Frans Halsstraat in Kerkrade ademt ruimte en rust. Met 379 vierkante meter woonoppervlak op een perceel van 682 vierkante meter is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De vraagprijs van €739.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Kerkrade, dan zie je dat dit een forse woning is.

De buurt Haanrade

Haanrade is een rustige, groene woonwijk in het noorden van Kerkrade. De buurt telt ruim 2000 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Het is een buurt waar je elkaar nog kent, maar waar ook voldoende privacy is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar op basis van de cijfers is het een stabiele wijk met veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, op een kwartier lopen. Voor de kinderen is er basisschool De Blokkenberg om de hoek, op nog geen kilometer afstand. Ook de middelbare school is binnen fietsafstand. Het park of plantsoen ligt naast de deur. De gemeente Kerkrade biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van huisarts tot bibliotheek.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 februari 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 739.000
Prijs per m²€ 1.950
Woonoppervlakte379m²
Perceeloppervlakte682m²
Bouwjaar1978
EnergielabelB
BuurtHaanrade
WijkKerkrade-Noord
GemeenteKerkrade

Locatie

Frans Halsstraat 8, Kerkrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Haanrade

Inwoners2.050
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Hertogenlaan 29
1334m
Jumbo
Onze Lieve Vrouwestraat 5
1866m
Jumbo
Portbeemden 1
2013m

Scholen

25 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Blokkenberg
Basisonderwijs · 218 leerlingen
973m
Basisschool Sint Ursula
Basisonderwijs · 237 leerlingen
1486m
Beroepscollege Parkstad Limburg, locatie Holz
Voortgezet onderwijs · 358 leerlingen
1527m

Veelgestelde vragen

Over Frans Halsstraat 8, Kerkrade

Welk energielabel heeft Frans Halsstraat 8?

De woning aan Frans Halsstraat 8 in Kerkrade heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €739.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €739.000 is aan de hoge kant, maar gezien de oppervlakte van 379 m² en het perceel van 682 m² is het niet onredelijk. Het energielabel B is gunstig. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Kerkrade om te zien of de prijs past bij wat je zoekt.

Hoe is de bereikbaarheid van Haanrade?

Haanrade ligt in het noorden van Kerkrade. Het treinstation ligt op 1,5 km afstand, dus je kunt makkelijk met de trein naar omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Blokkenberg ligt op 973 meter, Basisschool Sint Ursula op 1,5 km. Voor voortgezet onderwijs is Beroepscollege Parkstad Limburg op 1,5 km en Het Martin Buber op 1,9 km.

Wat is de sfeer in de buurt Haanrade?

Haanrade is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. Het is een stabiele buurt met weinig criminaliteit (68 misdrijven per jaar). Het park ligt op 200 meter.

Hoeveel onderhoud vraagt een vrijstaande woning uit 1978?

Een woning uit 1978 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld dak, kozijnen of installaties. Vraag de verkoper naar de onderhoudshistorie.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 1,3 km. Ook Jumbo (1,9 km) en PLUS (2,4 km) zijn binnen fietsafstand. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Damen Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen