Vrijstaande woning te koop: Garderenseweg 130, Putten
KopenPuttenVrijstaande woningenGarderenseweg 130

Garderenseweg 130

Putten-Zuid-Oost, Putten

€ 1.685.000
Buurt Putten-Zuid-Oost, PuttenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 345m²
95% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 225 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 23 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Garderenseweg in Putten ademt ruimte en rust. Met 345 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 3311 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. De woning uit 1973 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €1.685.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor vrijstaande woningen in Putten ligt lager, maar dit object is uitzonderlijk ruim.

Putten-Zuid-Oost: rustig en groen

De buurt Putten-Zuid-Oost is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,42. Een bewoner zegt: "Rustig, wel sociale controle" en noemt dat er soms overlast is van "tokkies uit de buurt". Een ander zegt: "Zeker n goeie buurt. Lekker rustig evjt prachtig hier". De buurt telt ruim 6200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op loopafstand (om de hoek). Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op fietsafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen dichtbij: Basisschool met de Bijbel De Akker ligt twee straten verder, en ook De Wegwijzer en De Fontein zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs kun je naar het Chr. College Groevenbeek, op tien minuten lopen. De gemeente Putten biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Drieklomp Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.685.000
Prijs per m²€ 4.884
Woonoppervlakte345m²
Perceeloppervlakte3311m²
Bouwjaar1973
EnergielabelE
BuurtPutten-Zuid-Oost
WijkPutten
GemeentePutten

Locatie

Garderenseweg 130, Putten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.7
Bert
31-05-2025
Rustig, wel sociale controle

Van de buren geen overlast, soms wel van tokkies uit de buurt.

8.1
Thomas
27-06-2024
Zeker n goeie buurt. Lekker rustig evjt prachtig hier

Een buurt kan echt de sfeer maken! Het is zo belangrijk dat een buurt een gevoel van gemeenschap en veiligheid uitstraalt. Een buurt waar mensen vriendelijk zijn en elkaar begroeten, dat is echt een pluspunt. Het is ook fijn als er groene ruimtes zijn waar mensen kunnen ontspannen en kinderen kunnen spelen. Een buurt met goede voorzieningen zoals winkels, scholen en parken maakt het leven zoveel gemakkelijker. En laten we eerlijk zijn, een buurt met leuke evenementen en activiteiten is gewoonweg geweldig! Het draagt bij aan de levendigheid en het plezier in de buurt. Kortom, een geweldige buurt is een plek waar je je thuis voelt, waar je buren als vrienden zijn en waar er altijd iets te doen is!

Buurt statistieken

Gegevens uit Putten-Zuid-Oost

Inwoners6.230
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Putten-Zuid-Oost

Woningvoorraad2.586
Gem. WOZ-waarde€ 439.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Bilderdijkstraat 46
633m
Jumbo
Postweg 4
1074m
Albert Heijn
Voorthuizerstraat 2
1115m

Scholen

18 binnen 5 km

Basisschool met de Bijbel De Akker
Basisonderwijs · 182 leerlingen
572m
Protestants Christelijk Basisonderwijs De Wegwijzer
Basisonderwijs · 174 leerlingen
1185m
Basisschool met de Bijbel De Fontein
Basisonderwijs · 193 leerlingen
1461m

Veelgestelde vragen

Over Garderenseweg 130, Putten

Welk energielabel heeft Garderenseweg 130?

De woning aan Garderenseweg 130 in Putten heeft energielabel E.

Is de prijs van €1.685.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 87% boven het buurtgemiddelde van €902.500, maar dat komt doordat deze woning uitzonderlijk groot is: 345 m² woonoppervlak en een perceel van 3311 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.978, wat voor deze woning neerkomt op €4.884 per m², iets onder het gemiddelde. De prijs is marktconform gezien de ruimte.

Hoe is de buurt Putten-Zuid-Oost om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 8,42 en noemen het rustig en groen. Er is sociale controle, al kan er soms overlast zijn van sommige buurtbewoners. De buurt heeft veel eengezinswoningen en is geschikt voor gezinnen en ouderen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan nieuwere woningen. Je kunt hogere stookkosten verwachten. In de buurt heeft 50% van de woningen label A, maar deze woning valt in de categorie D of lager (50% van de buurt). Het is goed om rekening te houden met energie-uitgaven.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 3311 m², wat zeer ruim is. Dat biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad of bijgebouwen, afhankelijk van de bestemmingsplanregels. Het is een van de grootste percelen in de buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Basisschool met de Bijbel De Akker (om de hoek), De Wegwijzer en De Fontein. Voor voortgezet onderwijs is het Chr. College Groevenbeek op tien minuten lopen. Ook kinderdagverblijven zijn in de buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,2 km afstand, wat ongeveer 10 minuten fietsen is. Dat is redelijk dichtbij voor woon-werkverkeer.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?