Vrijstaande woning te koop: Hazelaan 4, Wassenaar

Hazelaan 4

De Kieviet, Wassenaar

€ 3.650.000
Buurt De Kieviet, WassenaarBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 590m²
590m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Wassenaar

Deze vrijstaande woning aan de Hazelaan 4 ademt de sfeer van de jaren twintig, met een flinke dosis ruimte en karakter. Met 590 m² woonoppervlak en een perceel van 1732 m² is het een woning waar je echt kunt leven. De vraagprijs van €3.650.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Wassenaar.

De buurt De Kieviet

De Kieviet is een rustige, groene buurt in Wassenaar. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en waar je de ruimte hebt. De buurt De Kieviet staat bekend om zijn ruime opzet en landelijke sfeer, maar toch dicht bij de voorzieningen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Ekoplaza, op een kwartier lopen. De Montessorischool Wassenaar en het Rijnlands Lyceum Wassenaar zijn beide om de hoek, op tien minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo ook een optie, twee straten verder. De gemeente Wassenaar biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schouwenhaghe Makelaarsgroep B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.650.000
Prijs per m²€ 6.186
Woonoppervlakte590m²
Perceeloppervlakte1732m²
Bouwjaar1929
EnergielabelC
BuurtDe Kieviet
WijkZuidwestelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Hazelaan 4, Wassenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit De Kieviet

Inwoners1.300
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Ekoplaza
Langstraat 63
1466m
Jumbo
Luifelbaan 1
1672m
Aldi
Hofcampweg 57
2019m

Scholen

21 binnen 5 km

Montessorischool Wassenaae
Basisonderwijs · 122 leerlingen
865m
Rijnlands Lyceum Wassenaar
Voortgezet onderwijs · 1075 leerlingen
865m
St. Bonifaciusschool
Basisonderwijs · 220 leerlingen
1291m

Veelgestelde vragen

Over Hazelaan 4, Wassenaar

Welk energielabel heeft Hazelaan 4?

De woning aan Hazelaan 4 in Wassenaar heeft energielabel C.

Is €3.650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.650.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grootte van de woning (590 m²) en het perceel (1732 m²) in de gewilde buurt De Kieviet, is het marktconform. Vergelijkbare vrijstaande woningen in Wassenaar worden vaak voor dit bedrag aangeboden. Het energielabel C betekent dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van dit formaat.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar voorzieningen zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 5,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

Binnen tien minuten lopen vind je de Montessorischool Wassenaar (basisonderwijs) en het Rijnlands Lyceum Wassenaar (voortgezet onderwijs). Ook de St. Bonifaciusschool en Basisschool Herenweg zijn op loopafstand. Er zijn in totaal 21 scholen binnen 5 km, dus keuze genoeg.