Vrijstaande woning te koop: Henegouwernesse 17, Waddinxveen
KopenWaddinxveenVrijstaande woningenHenegouwernesse 17

Henegouwernesse 17

Oost, Waddinxveen

€ 1.450.000
Buurt Oost, WaddinxveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 234m²
234m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een groot perceel

Deze vrijstaande woning uit 2018 staat in een rustige buurt in Waddinxveen. Met 234 m² woonoppervlak en een perceel van 2887 m² is er veel ruimte. Het energielabel A+++ betekent dat de woning zeer zuinig is. De vraagprijs van €1.450.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Waddinxveen.

Buurt Oost

De woning ligt in de buurt Oost, een wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. Van de 560 inwoners zijn er 85 huishoudens met kinderen. Het is een rustige buurt. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je naar de Jumbo of Lidl, beide op loopafstand. Ook Albert Heijn is dichtbij. Basisschool Theo Thijssen en Coenecoop College zijn om de hoek. De gemeente Waddinxveen biedt verder voorzieningen zoals een park op tien minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Pater Makelaardij Waddinxveen NVM op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.450.000
Prijs per m²€ 6.197
Woonoppervlakte234m²
Perceeloppervlakte2887m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA+++
BuurtOost
WijkWijk 04
GemeenteWaddinxveen

Locatie

Henegouwernesse 17, Waddinxveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oost

Inwoners560
Mannen49%
Vrouwen50%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Jumbo
Promenade 89
799m
Lidl
Promenade 91
799m
Albert Heijn
Binnendoor 4
817m

Scholen

58 binnen 5 km

Coenecoop College, locatie Waddinxveen
Voortgezet onderwijs · 966 leerlingen
682m
Basisschool Theo Thijssen
Basisonderwijs · 331 leerlingen
918m
Christelijke basisschool TOV
Basisonderwijs · 352 leerlingen
1314m

Veelgestelde vragen

Over Henegouwernesse 17, Waddinxveen

Welk energielabel heeft Henegouwernesse 17?

De woning aan Henegouwernesse 17 in Waddinxveen heeft energielabel A+++.

Is €1.450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.450.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning uit 2018 met een groot perceel van 2887 m² en energielabel A+++. Vergelijkbare woningen in Waddinxveen zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 2887 m², wat veel ruimte biedt voor een tuin, speelplek of eventuele uitbreiding. Het is een van de grootste percelen in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een goede isolatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Waddinxveen?

Waddinxveen ligt vlak bij de A12 en A20. Het treinstation is op 2,2 km afstand, met verbindingen naar Gouda en Den Haag. De buurt is rustig, maar voorzieningen zijn goed bereikbaar.