Vrijstaande woning te koop: Hogezoom 160, Renesse

Hogezoom 160

Renesse, Schouwen-Duiveland

€ 1.650.000
Buurt Renesse, RenesseBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 307m²
307m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1935 ademt sfeer en karakter. Met een woonoppervlak van 307 m² en een perceel van maar liefst 2380 m² is er volop ruimte. Het energielabel A+ maakt de woning bovendien zeer zuinig. De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Schouwen-Duiveland.

Renesse: een dorp aan zee

Renesse is een levendig dorp op Schouwen-Duiveland, bekend om zijn stranden en duinen. De buurt telt ruim 1000 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een rustige, groene omgeving. Bekijk ook de pagina over de gemeente Schouwen-Duiveland.

Het dagelijks leven

Om de hoek vind je Jumbo voor de dagelijkse boodschappen. Basisschool Stapelhof is op loopafstand. Ook een kinderdagverblijf en restaurant zijn vlakbij. Het dorp biedt alle basisvoorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ons Wooneiland op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.650.000
Prijs per m²€ 5.375
Woonoppervlakte307m²
Perceeloppervlakte2380m²
Bouwjaar1935
EnergielabelA+
BuurtRenesse
WijkRenesse
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Hogezoom 160, Renesse

Buurt statistieken

Gegevens uit Renesse

Inwoners1.075
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Wilhelminaweg 1
445m
Aldi
Noordstraat 16
3767m
Albert Heijn
Burghseweg 73
4682m

Scholen

4 binnen 5 km

Openbare Basisschool Stapelhof
Basisonderwijs · 75 leerlingen
706m
Openbare Basisschool De Kirreweie
Basisonderwijs · 92 leerlingen
4485m
Basisschool Onder De Wieken
Basisonderwijs · 107 leerlingen
4485m

Veelgestelde vragen

Over Hogezoom 160, Renesse

Welk energielabel heeft Hogezoom 160?

De woning aan Hogezoom 160 in Renesse heeft energielabel A+.

Is €1.650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte (307 m²) en het ruime perceel (2380 m²) in een gewilde badplaats als Renesse, is het marktconform. Het energielabel A+ draagt bij aan de waarde. Vergelijkbaar aanbod in de regio is schaars.

Hoe is de bereikbaarheid van Renesse?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 33,7 km afstand. De auto is dan ook de meest praktische vervoersoptie. Binnen het dorp zijn de meeste voorzieningen op loop- of fietsafstand.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1935?

Een woning uit 1935 kan karakteristieke elementen hebben, maar vraagt ook onderhoud. Denk aan houten kozijnen, dak en installaties.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 0,5 km afstand vind je Openbare Basisschool Stapelhof. Andere basisscholen in de omgeving zijn De Kirreweie en Onder De Wieken, beide op ongeveer 4,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zierikzee of Middelharnis, op 14,5 km afstand.